Canlı yayında yine ortalık karıştı! Ruşen Gültekin'le Melik Yiğitel arasında 'cahil' tartışması

Canlı yayında yine ortalık karıştı! Ruşen Gültekin'le Melik Yiğitel arasında 'cahil' tartışması

Haberler.com - Haberler | Güncel

Canlı yayında Yargıtay'ın HDP'ye inceleme başlatmasını tartışan gazeteci Melik Yiğitel ile hukukçu Ruşen Gültekin arasında hakarete varan diyalog yaşandı. Yiğitel, "Benim söylediklerimi çürütsün" deyince Gültekin, "Hukuk cahili ile konuşmak çok zor" yanıtını verdi. Çok sinirlenen Yiğitel, "Cahil sensin, alçak. Kimsin sen, haysiyet yoksunu" dedi.

CNN Türk kanalında Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi isimli programda konuklar arasında sinirler gerildi. Gazeteci Melik Yiğitel ile hukukçu Ruşen Gültekin canlı yayında, birbirlerine hakaret etti.

Yargıtay'ın HDP'ye inceleme başlatmasını tartışan konuklar canlı yayında hakarete varan ifadeler kullandı. Yaşanan tartışmada Melik Yiğitel, "Benim söylediklerimi çürütsün, sabahtan beri eksik konuşuyor" deyince Ruşen Gültekin, "Hukuk cahili ile konuşmak çok zor" dedi.

"CAHİL SENSİN ALÇAK"

Bu sözlere çok sinirlenen Yiğitel, "Cahil sensin saçma sapan konuşma bana böyle hakaret edemezsin" dedi.

"HAYSİYET YOKSUNU"

Gültekin, "Haddini bileceksin" diye karşılık verince Yiğitel çok sert tepki vererek, "Cahil sensin lan alçak, cahil de alçak da sensin haysiyet yoksunu ben 30 yıldır gazeteciyim. Benim söylediklerimi çürüteceksin. İşkembeden sallıyorsun. Pabucumun hukukçusu, bana kimse cahil diyemez cahil odur. Ben onun boyunun 5 katı kitap okudum. Sallayıp duruyor. Bak bir kere sen üslubunu düzelt. Bugüne kadar bana kim cahil deme cesaretinde bulunamadı Ruşen Gültekin. Sen konuşma böyle. Başak hanım bana kimse cahil diyemez özür dileyecek yoksa ben ona haddini bildiririm" dedi.

ARAYA GİTMEK ZORUNDA KALDI

Programın moderatörü Şengül, konukları sakinleştirmekte zorlanınca araya gitmek zorunda kaldı.

Canlı yayında yine ortalık karıştı! Ruşen Gültekin'le Melik Yiğitel arasında 'cahil' tartışması
Haber Yorumları (16)
MST: CNN Türk, Haber Türk vb kanallardaki halkın da gündeminde ve zerre umrunda olmayan bu yalandan tartışma programlarına katılan provakatör herbokologlar iyice seviyeyi sıfırın altına getirdi ama ben onlara değil, onların sulandırdığı bu pğrogramlara katılan aklı başında diyeceğimiz tiplere kzıyorum! Ne işleri varsa hala o kanallarda!
BEKTAŞ DAYI: Dr Ruşen ney haklı idi hukukçu ile gazeteci arasındaki farkı bağırarak hakaret ederek kapatmaya çalışmak ise son yılların modası oldu bağırmak tehdit etmek ise yine ülkemizde siyasetten güç alarak ortamda efe kesilenler ne hikmetse TV ler de boyngosteesi ülkemiz açısından hiç te iyi değil. CNN Habertürk te yayınları izlediğinizde sanki seçmece karpuz misali özellikle mi seviyorsunuz bu tipleri araştırmacılara hukukçulara hakaret ettirerek sokak kabadayıları mi oralara toplanmasi ise tamamen iğrenç çeki düzen verilmelidir eğer birbirinin soyledigini anlayorsaniz oralara cikmayacaksin
TT: Bana kimse cahil diyemez diyen herkes cahildir
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title