CANDEĞER YILMAZ HABERLERİ

Candeğer Yılmaz haber, Candeğer Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Candeğer Yılmaz

Candeğer Yılmaz

Doğum Yeri Isparta / Türkiye
Doğum Tarihi 7.2.1949 - ...

Candeğer Yılmaz Kimdir ?

Candeğer Yılmaz 7 Şubat 1949, Isparta doğumlu, Ege Üniversitesi rektörü. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1973 yılında mezun olmuştur, 1982 yılında aynı üniversitede doçent, 1988 yılında da profesör olmuştur. Uğraş alanı Endokrinoloji ve Metabolizmadır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Candeğer Yılmaz - 19.1.2018
Çakıroğlu'nun Öldürülmesine İlişkin Eski Rektör Hakkında Soruşturma İzni
Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Ege Üniversitesi (EÜ) öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun öldürülmesine ilişkin, dönemin EÜ Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Atilla Silkü, Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Bülent Özkan ile Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr.
Candeğer Yılmaz - 10.5.2017
Çakıroğlu'nun Katil Zanlısı Okuldan Atıldı
2015 yılında Ege Üniversitende çıkan kavgada Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu bıçaklayarak öldürdüğü suçlamasından tutuklanan ve yargılanması devam edilen Nurullah Semo'nun soruşturması Ege Üniversitesinin eski rektörü Prof.Dr. Candeğer Yılmaz döneminde açılmış ve daha sonra göreve gelen Prof.
Candeğer Yılmaz - 29.12.2016
İzmir'deki "Usulsüz Dinleme" Davası
Eski Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesine ifadeye çağrılmasıyla telefonlarının dinlendiğini öğrendiğini söyledi.
Candeğer Yılmaz - 15.8.2016
Ege Üniversitesinde Devir Teslim
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Cüneyt Hoşcoşkun, görevi Prof. Dr. Candeğer Yılmaz'dan devraldı.
Candeğer Yılmaz - 29.7.2016
Üniversite Rektörlerinden İzmir Valisi Ayyıldız'a Ziyaret
Vali Ayyıldız, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.
Candeğer Yılmaz - 1.7.2016
Pamukkale ve Ege Üniversiteleri Arasında İşbirliği Protokolü
Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz da üretilen bilgi ve teknoloji transferinin önemine dikkat çekti.
Candeğer Yılmaz - 23.6.2016
"Sürdürülebilir Ege – Güneş ve Biyogaz Enerji Santrali"
İmza törenine; Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, İZKA Genel Sekreteri Murat Yılmazçoban, Ege Üniversitesi Güneş Enerjisi Enstitüsü Müdürü Prof.
Candeğer Yılmaz - 2.6.2016
İzmir'de "Çevre" Sektör Buluşma Günleri Başladı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın düzenlediği "Çevre" Sektör Buluşma Günleri'ne İzmir Vali Yardımcısı Hüseyin Demirciler, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı ve Gediz Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Işılay Saygın, İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Bey ve sektördeki temsilciler katıldı.
Candeğer Yılmaz - 26.5.2016
Ege Üniversitesinde Yanık Merkezi Açıldı
Ege Üniversitesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, merkezin açılışında konuşan EÜ Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, 40-50 yıllık hayalleri olan Erişkin Yanık Merkezinin üniversiteleri için çok önemli olduğunu belirtti.
Candeğer Yılmaz - 21.5.2016
Ege'den yayılan bilim ışığı…
Rektör Prof.Dr. Candeğer Yılmaz, bölgenin en gelişmiş,ülkenin ilk sıralarında yer alan Ege Üniversitesinin saçtığı bilim ışığıyla tüm ülkeyi aydınlattığını belirterek, "Üniversitemle gurur duyuyorum"diyor.
Candeğer Yılmaz - 5.5.2016
Samsung Electronıcs – Habitat "SEN De Yap İzmir"
Etkinliğin açılışına Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Samsung Electronics Türkiye Kamu Sektörü Müdürü Cüneyt Bilgiç, Habitat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Hazır katılacak.
Candeğer Yılmaz - 5.5.2016
Doğanavşargil alanında bir çok yeniliğe imza attı
Etkinliğe; Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Prof.
Candeğer Yılmaz - 4.5.2016
Ege'de Çocuklarla Bilim Haftası
Bilimi özellikle ilköğretim çağındaki çocuklara sevdirmek ve bilimsel yaklaşımı benimsemiş genç nesiller yetiştirmenin önemini vurgulamak amacını taşıyan etkinliğin ilk gününe Rektör Prof. Dr. Candeğer Yılmaz katıldı.
Candeğer Yılmaz - 3.5.2016
Milli Selamet Partisi Kurucularından Solak'ın Cenazesi Toprağa Verildi
Pazar günü vefat eden Solak'ın cenazesine Ege Üniversitesi Rektörü Candeğer Yılmaz, arkadaşları ve yakınları katıldı.
Candeğer Yılmaz - 22.4.2016
Sporda da bilimin ağırlığı olacak…
BESYO çatısı altında sağlam bir akademik kadro ile çalıştıklarını ve yüksekokulun fakülteye dönüştürülmesi için ilk başvuruda kabul aldıklarını belirten Prof. Dr. Varol, "Yükseköğretim Genel Kurulu'na ilk başvurumuzda kabul aldık. Bunda yüksekokulumuzun kaliteli laboratuvar ve spor tesislerine sahip olmasının etkisi büyük. Rektörümüz Prof. Dr. Candeğer Yılmaz'a da ayrıca teşekkür ederim.
Candeğer Yılmaz - 9.4.2016
Tec, Öğrencilerin Gelişimlerini Destekleyerek İş İmkanı Yaratıyor
Swiss Otel'de gerçekleştirilen toplantıya, TEC programını destekleyen firmaların yetkilileri ile Ege Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Candeğer Yılmaz katıldı.
Candeğer Yılmaz - 8.4.2016
Ege Üniversitesi'nde Kariyer Günleri 27 Nisan'da…
Etkinliğin açılışına Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.
Candeğer Yılmaz - 6.4.2016
Engelleri kaldırmak için önemli işbirliği
Engelli bireylerin toplum içinde üretken kişiler olarak yaşayabilmeleri için hayati ihtiyaçlarından biri olan eğitim temasının işlendiği 'Eğitimden Bağımsız Yaşama-Üniversiteler' isimli çalıştayda, eğitim basamaklarında engelliler için yapılması gerekenler ve eğitimin bağımsız birey olma üzerindeki önemi masaya yatırıldı. İzmir Üniversiteleri Platformu Engelsiz Üniversiteler Kurulu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen çalıştay, İzmir Üniversiteleri Platformu Dönem Başkanı adına konuşma yapan Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün ile Ege Üniversitesi Engelsiz Ege Birimi Koordinatörü Prof. Dr. Hatice Şahin, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Aysel Özkan ve Engelsiz İzmir 2016 Kongre Başkanı Doç. Dr. Levent Köstem'in açılış konuşmalarıyla başladı. Çalıştaya, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz da katıldı.
Candeğer Yılmaz - 2.4.2016
Bu kez İzmir'den 'Hayat Birlikte, Oyun Birlikte' diye ses verdiler!
Özel Olimpiyatlar Türkiye ile Ege Üniversitesi'nin işbirliğiyle düzenlenen Ege Üniversitesi Özel Olimpiyatlar Ege Bölge Oyunları, 209 özel ve 44 partner sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Candeğer Yılmaz Haberleri | Candeğer Yılmaz Kimdir - Haberler - Candeğer Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Candeğer Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Göbeklitepe sergisi Bornova'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 08:39:19. #1.15#
title