Çağatay Ulusoy'un Ateşli Klipte Oynadıktan Sonra Meşhur Olduğu Ortaya Çıktı

Çağatay Ulusoy'un Ateşli Klipte Oynadıktan Sonra Meşhur Olduğu Ortaya Çıktı

Haberler.com / Meltem Kaya - Haberler | Magazin

Genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy'un yıllar önce şarkıcı Akın'ın 'Oldu mu Yar' isimli ateşli klibinde oynamasının ardından meşhur olduğu ortaya çıktı.

2010 yılında Best Model Of Turkey birincisi olan Çağatay Ulusoy'u ünlü yapan klip ortaya çıktı. Şarkıcı Akın'ın klibinde oynayan Çağatay'ın ateşli sahneleri dikkat çekti.

KLİBİN ARDINDAN MEŞHUR OLDU

Şarkıcı Akın'ın 'Oldu mu Yar' isimli şarkısında cesur sahnelere imza atan Çağatay Ulusoy oyunculuğa da adım atmış oldu. Show TV'de 2011'de yayınlanmaya başlayan Adını Feriha Koydum adlı dizideki Emir Sarrafoğlu karakteri ile adım attı. Diziye devam ederken 2011 yılında Anadolu Kartalları filminde de başrol oynadı. Filmde Üsteğmen Ahmet Onur karakterini canlandırdı ve bu rolüyle de büyük beğeni toplamıştır. Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Ece Yörenç'in senaryosunu yazdığı ve 2013-2015 Star TV'de yayınlanan Medcezir adlı TV dizide "Yaman Koper" karakteri ile başrol oynadı. Yine Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Yıldırım Türker'in senaryosunu yazdığı Delibal adlı sinema filminde "Barış" karakteri ile başrolü oynadı.

EN SON İÇERDE DİZİSİNDE OYNAMIŞTI

Çağatay Ulusoy ayrıca ilk reklam filmini Türkiye'nin köklü jean firmalarından Colin's ile 2016 yılında gerçekleştirdi. Firmanın marka yüzü oldu. 2016 yılının sonunda Ay Yapım imzalı, Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğinde çekilen İçerde adlı dizide Sarp karakterini canlandırıyor.

Çağatay Ulusoy'un Ateşli Klipte Oynadıktan Sonra Meşhur Olduğu Ortaya Çıktı
 Magazin Editörü -  Meltem Kaya
Haberler.com - Magazin Haberleri
Haber Yorumları (1)
YORUM: Heee napak, bızdemı oynayak boyle klıplerde, cok gereksız haber olmus. . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title