Buski'ye Şampiyonluk Teşekkürü

Buski'ye Şampiyonluk Teşekkürü

Kazanılan şampiyonluk vesilesiyle BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı ve Genel Müdür Yardımcısı Adem Vural'ı ziyaret eden Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Başantrenörü Mehmet Aslan, verilen destek nedeniyle BUSKİ'ye teşekkür etti.

Buski'ye Şampiyonluk Teşekkürü

Avrupa Masa Tenisi Birliği'nin (ETTU), Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü Masa Tenisi Salonu'nda düzenlediği ETTU Kadınlar Kupası finali rövanş maçında TİGEM Spor'u 3-2 yenerek şampiyonluk kupasını kazanan Bursa Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Takımı, Bursa'nın gururu oldu.

Büyükşehir Belediyespor Bayan Masa Tenisi Takımı'nın şampiyon olduğu maçın BUSKİ Masa Tenisi Salonu'nda oynandığını belirten Aslan, "Masa tenisi takımımız bu şampiyonlukla büyük bir başarıya imza attı. Şampiyonluğa giden yolda zorlu mücadeleler veren takımımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Recep Altepe'nin desteklerini her zaman yanında buldu. Bu nedenle kendisine müteşekkiriz. Aynı şekilde BUSKİ Genel Müdürlüğümüz de sağladığı fiziki ortam ve manevi destekleriyle bizlere güç verdi. Ben bu vesileyle BUSKİ Genel Müdürümüz Sayın İsmail Hakkı Çetinavcı ve Genel Müdür Yardımcımız Adem Vural'ın şahsında BUSKİ camiasına teşekkür ediyorum. ETTU Kadınlar Kupası Şampiyonluğu'nun yanı sıra; Süper Lig Bayanlar Şampiyonluğu ve Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonluğu'nu da kazanan masa tenisi takımımız, Bursa'nın gururu." diye konuştu.

BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Büyükşehir Belediyespor Bayan Masa Tenisi Takımı'nın elde ettiği şampiyonluğun gurur verici olduğunu belirtti.
Büyükşehir Belediyesi'nin vizyonuyla altyapı, şehircilik, tarih, kültür, sanat ve sportif faaliyetlerde önemli başarılara imza atıldığını dile getiren Çetinavcı, masa tenisinde elde edilen başarıya, BUSKİ Masa Tenisi Salonu'nun ev sahiplikte bulunmasının kendilerini mutlu ettiğini vurguladı.