Kendisini fark eden küçük kıza sandalye ile saldıran hırsıza cezasını mahalleli verdi - Haberler
Haberi Paylaş

Kendisini fark eden küçük kıza sandalye ile saldıran hırsıza cezasını mahalleli verdi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Bursa'da hırsızlık yapmak için bir eve giren şahıs, evdeki küçük kız çocuğu tarafından fark edildi. Sandalye ile küçük kıza saldıran şüpheli, evden kaçmaya çalıştığı sırada mahalleli tarafından yakalanıp dövüldü. Olay yerine gelen polis ekipleri şahsı vatandaşların elinden zor aldı.

Bursa'nın Osmangazi ilçesine bağlı Yunuseli mahallesinde edinilen bilgiye göre bir eve giren hırsızı, o sırada evde bulunan küçük kız çocuğu fark etti.

SANDALYE İLE SALDIRDI

Kız çocuğu bağırmaya başlayınca sandalye ile kız çocuğuna saldıran hırsız, hemen geldiği yerden hızlıca kaçtı. Mahalleli sesleri duyunca hemen hırsızın peşinden gitti. Mahalleli tarafından kovalanan hırsız, kısa sürede yakalandı.

Bursa'da hırsızlık yapmak için girdiği evde kız çocuğuna sandalye ile saldırdı

SOKAKTA DÖVDÜLER

Öfkeli vatandaşlar, şahsı dövdü. Olay yerine gelen ekipler, hırsızı mahallelinin şiddetinden kurtararak polis merkezine götürdü. Hırsızlık şüphelisi şahsın evden ziynet eşya ve yüzük çaldığı iddia edildi. Olayla ilgili tahkikat başlatıldı.

Kendisini fark eden küçük kıza sandalye ile saldıran hırsıza cezasını mahalleli verdi
İhlas Haber Ajansı / Ahmet Berke Erdal - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (3)
bekir yapici:aman ha bunlari yakalamayin dövmeyin haybeye caninizi paranizi hürriyetinizi tehlikeye atmayin birakin gitsin cünki burasi artik birilerinin yeni Türkiyesi geldigimiz sürecte ülkemizdeki kanunlarda veya uygulayanlarda normal olmayan bir durum var defalarca ayni sucu islemis sabikali herifler kime neye hizmet ettigi belirsiz denetimli sacmaligi ile tekrar sokoga salinirken sayet yakalayanlardan dövenlerden sikayetci olurlarsa darp ve hürriyeti engellemekten hapis cezasi bile alabilirsiniz.
Hayati Sercan:İfadesi alınır serbest bırakılır....eğer ev sahibi darp ettiyse suçlu ev sahibi .. Adalet mülkün temelidir
Edilla KYLYCHBAYEVA:ŞİMDİ BUNA DA AKLI DENGESİ YERİNDE DEĞİL VEYA YABANCI UYRUKLU DİYECEKLER ADLI KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI NETT
500