BURHAN DEMİRBAŞ HABERLERİ

Burhan Demirbaş haber, Burhan Demirbaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Burhan Demirbaş

Burhan Demirbaş

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1951

Burhan Demirbaş Kimdir ?

Burhan Demirbaş, 1951 yılında Ankara Ayaş ilçesinde doğdu. İlköğretim mezunu olan Demirbaş, çiftçilik ve ticaretle uğraşarak emekli oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Burhan Demirbaş - 10.08.2021
AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan Ayaş'ta ziyaretlerde bulundu
Ayaş Belediye Başkanlığında, Belediye Başkanı Burhan Demirbaş ve AK Parti İlçe Başkanı Sakin Gökmen ve teşkilat üyeleriyle ile bir araya gelen Turan, yapımı devam eden Ayaş Gençlik Merkezini gezdi.
Burhan Demirbaş - 09.02.2021
Son dakika! Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Beypazarı ve Ayaş ilçelerini ziyaret etti
Daha sonra Ayaş'a geçen Kurum'u Belediye Başkanı Burhan Demirbaş karşıladı.
Burhan Demirbaş - 27.01.2021
Güdül, Ayaş ve Nallıhan Belediye başkanlarından Bakan Pakdemirli'ye ziyaret
Yalçın, yaptığı açıklamada, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş ve Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş ile Ankara milletvekilleri Zeynep Yıldız, Nevzat Ceylan ve Hacı Turan'ı ziyaret ettiklerini, ardından da milletvekilleri ile Bakan Pakdemirli'ye ziyarette bulunduklarını aktardı.
Burhan Demirbaş - 26.01.2021
Son dakika haberleri! Ankaralı belediye başkanlarından Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Yavuz'a ziyaret
Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ve Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Yavuz'u ziyaret ederek, turizm konusunda söz konusu ilçelerde yapılması planlanan projeler için destek istedi.
Burhan Demirbaş - 13.11.2020
AK Parti Ayaş ilçe başkanlığına Sakin Gökmen seçildi
Kongreye, Ankara Milletvekilleri Asuman Erdoğan, Zeynep Yıldız, Arife Polat Düzgün, Orhan Yegin, Nevzat Ceylan ile Hacı Turan, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Yıldız ile partililer katıldı.
Burhan Demirbaş - 01.09.2020
Ankara'da üç ilçe belediye başkanı Beypazarı'nda bir araya geldi
Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AK Parti Beypazarı İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz ve Ankara Üniversitesi Beypazarı MYO Müdürü Prof.
Burhan Demirbaş - 06.06.2020
Son dakika haberleri: Ankara'daki belediye başkanları Ankaragücü'nde bir araya geldi
Ankaragücü Başkanı Mert Ankaragücü'nün Ankara'ya yakışır bir şekilde yönetilmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz ANKARA,- Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü, Beştepe Tesisleri'nde düzenlediği kahvaltıda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve ilçe belediye başkanlarını konuk etti. Beştepe Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya, Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur  Yavaş, Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş,  Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Evren Belediye Başkanı Hüsamettin Ünsal, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Haymana Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Doğru, Kalecik Belediye Başkanı Duhan Kalkan, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Polatlı Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Güven, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ve Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik katıldı.
Burhan Demirbaş - 30.05.2020
Ayaş'ta mevsimlik işçilerin çadırlarını su bastı
Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, "Devletin gücünü mağdurların yanlarında olarak hissettireceğiz, gereken ne ise kaymakamlığımızla iş birliği içinde yapacağız.
Burhan Demirbaş - 12.03.2020
Ayaş Devlet Hastanesinde termal su kullanılacak
Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, ilçede yapımı süren devlet hastanesinde inşaat çalışmalarının bu ay bitirilmesinin hedeflendiğini belirtti.
Burhan Demirbaş - 06.03.2020
Ayaş'ta İdlib şehitleri için mevlit okutuldu
Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, "Türk milleti olarak birlik ve beraberlik içerisindeyiz.
Burhan Demirbaş - 13.02.2020
Ayaş'ta "Ankara keçisi doğduğu topraklarda canlanıyor" konulu toplantı düzenlendi
Toplantıya, Ayaş Kaymakamı Arif Karaman, Güdül Kaymakamı Doğan Dinç, Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, Beypazarı Belediyede Başkanı Tuncer Kaplan, Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, bürokratlar, akademisyenler, birlik başkan ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve üreticiler katıldı.
Burhan Demirbaş - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Ankara'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Burhan Demirbaş - 01.01.2019
Erdoğan: Sen Partinin İçindeki Meşruiyetini Sorgula Bay Kemal (2)
CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Şimdi de tutmuş bizim meşruiyetimizi sorguluyor.
Burhan Demirbaş - 01.01.2019
AK Parti'nin "Ankara Adayları" Açıklandı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı Ankara Spor Salonu'ndaki aday tanıtım toplantısında AK Parti'nin Ankara ilçe belediye başkan adayları açıklandı.
Burhan Demirbaş - 01.01.2019
Ankara'nın Ayaş Belediye Başkan Adayı Burhan Demirbaş Oldu.
IHAAW161232-SIY/01-01-2019- Ankara'nın Ayaş Belediye Başkan adayı Burhan Demirbaş oldu.
Burhan Demirbaş - 01.01.2019
Cumhurbaşkanı Ankara İlçelerinin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Ak Parti Akyurt Belediye Başkan adayı Hilal Ayık. Ak Parti Altındağ Belediye Başkan adayı Asım Balcı. Ak Parti Ayaş Belediye Başkan adayı Burhan Demirbaş. Ak Parti Çankaya Belediye Başkan adayı Amber Türkmen. "
Burhan Demirbaş - 01.01.2019
Erdoğan Adaylarını Açıkladı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Ak Parti Akyurt Belediye Başkan adayı Hilal Ayık. Ak Parti Altındağ Belediye Başkan adayı Asım Balcı. Ak Parti Ayaş Belediye Başkan adayı Burhan Demirbaş."
Burhan Demirbaş - 01.01.2019
Ak Parti, Ankara'nın İlçelerinden Akyurt'ta Hilal Ayık, Altındağ'da Asım Balcı, Ayaş'ta Burhan...
AK Parti, Ankara'nın ilçelerinden Akyurt'ta Hilal Ayık, Altındağ'da Asım Balcı, Ayaş'ta Burhan Demirbaş, Bala'da Ahmet Buran, Beypazarı'nda Tuncer Kaplan'ı belediye başkanlığına aday gösterdi.
Burhan Demirbaş - 27.11.2018
Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş Açıklaması
Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, "İkinci bir Safranbolu ya da Beypazarı ortaya çıkaracağız. Ayaş göz dolduran, kimsenin uğramadan geçemeyeceği bir yer olacak.
Burhan Demirbaş - 22.11.2018
Mevlid-i Nebi Haftası
Etkinliğe, Ayaş Kaymakamı Fatih Özdemir, Belediye Başkan Vekili Burhan Demirbaş, İlçe Müftüsü İsmail Ünal ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Burhan Demirbaş - 28.09.2018
Ayaş'ta İş Makineleri Törenle Hizmete Alındı
Mustafa Tuna ise göreve gelmelerinin ardından Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş ile el ele vererek hizmetlerin planlamasını yaptıklarını söyledi.
Burhan Demirbaş - 25.09.2018
Ayaş İlçesine Modern Selektör Binası
Temel atma törenine Kaymakam Fatih Özdemir, Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, İlçe Müftüsü İsmail Ünal, Belediye Meclisi üyeleri, oda ve dernek başkanları ile muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Burhan Demirbaş - 09.06.2018
Barış Aydın'dan Ayaş Ziyareti
24 Haziran seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Barış Aydın, Ankara'nın önemli tarım ve termal turizm merkezi olan Ayaş'a bir ziyaret gerçekleştirdi. Aydın Ayaş'ta pazar yerini gezerek esnafla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sevgi ve desteklerini sunan Ayaş halkına teşekkür eden Aydın, "Vakit Ankara Vakti" dedi. Hoca Sinan Mahallesi'nde Ayaşlılarla sohbetinde 24 Haziran seçimlerinin, "Güçlü ve büyük Türkiye"ye açılan bir kapı olduğunu vurgulayan Aydın, daha sonra Oltan Mahallesi'nde Ayaş Kaymakamı Fatih Özdemir, Belediye Başkanı Burhan Demirbaş ve vatandaşlarla buluşup sohbet etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Burhan Demirbaş Haberleri | Burhan Demirbaş Kimdir - Haberler - Burhan Demirbaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Burhan Demirbaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Ayaş ilçesin
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 17:18:48. #1.15#

title