Bülent Ersoy ve Sevim Emre, Oya Aydoğan İçin Dualar Okutuyor

Bülent Ersoy ve Sevim Emre, Oya Aydoğan İçin Dualar Okutuyor

Haberler.Com - Haberler | Magazin

7 Mayıs'tan bu yana yoğun bakımda olan ve doktorların bir türlü uyandıramadığı Oya Aydoğan için Sevim Emre ve Bülent Ersoy, Kuran kurslarında dualar okutuyor.

Aort damarı yırtılan ve 7 Mayıs gecesi ameliyat edilen Oya Aydoğan hâlâ yoğun bakımda. Doktorların "Beyinde ödem, sol tarafında güçsüzlük var, uyandırmıyoruz" dediği Oya Aydoğan'ın şifa bulması için yakın dostları Bülent Ersoy ile Sevim Emre; Eyüp, Fatih, Yenibosna ve Florya'daki Kuran kurslarında dualar okutmaya başladı.

"HAİN VE SİNSİ BİR KADINSIN"

Hastaneden ayrılmayan Bülent Ersoy, Oya Aydoğan'ın program partneri Lerzan Mutlu'ya patladı. Çünkü kulağına Lerzan Mutlu'nun 6 Mayıs'ta Oya Aydoğan'a "Seni gelecek sezon programa aldırtmayacağım. Hain ve sinsi bir kadınsın" diye bağırdığı geldi.

"CANLI YAYINI BASARIM"

İddiya göre; Oya Aydoğan'ın kavga sonrası tansiyonu yükseldi. Bülent Ersoy, Lerzan Mutlu için "Haddini aşıyor, canlı yayını basarım. Çok kızgınım" dedi.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (6)
YAVUZ SELİM: :D Bakın buda komik, diyanetin imamı vs hepsi paralı işçi. Parayı verin israilin bekası için bile kuran okurlar.
KÜRT İSMET: KUYRUĞUNUZ SIKIŞINCA ALLAHI HATIRLARSINIZ amma diğer zaman sahillerde çıplak gezersiniz bu ne iştir yüzsüzler. kimi kandırıyorsunuz.
İSMET: he bitek sen Allahi biliyon sahillerde gezenler bilmiyor sen hrkesten fazla hevesilin sahilde gezmeye olsa iyi cipkalik görmeye meraklisin bu cok günah hem insan hayatinin özgürlügünede aykiri sahillerde bulunmasan iyi olur buarada Ismet bi türk adidir kürtsen türk ismini kullanmican arkadas
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title