Bülent Ersoy, Tarkan'a Rest Çektiği Haberlerini Yalanladı: Bunları Kim Uyduruyor

Bülent Ersoy, Tarkan'a Rest Çektiği Haberlerini Yalanladı: Bunları Kim Uyduruyor

Bülent Ersoy, Tarkan'la düet yaptığı "Ümit Hırsızı" şarkısında aralarında kriz çıktığı ve Tarkan'a rest çektiği yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Önceki akşam Ankara'da konser veren Bülent Ersoy, Tarkan'la aralarında çıkan haberlere tepki gösterdi.

"KİM UYDURUYOR BUNLARI"

Tarkan'ı arayıp, "İçime sinmedi. Bir daha stüdyoya girelim" dediği ve bu teklifin Tarkan tarafından reddedilince şarkıyı iptal ettiği öne sürülen Ersoy, "Bu haberleri kim nereden çıkarıyor, nereden uyduruyor bilmiyorum. Ben işlerinde 2 usta isimle çalıştım, Tarkan ve Taşkın Sabah. Şarkımı da okuyup teslim ettim, yok rest çekmişim, yok çekmemişim, bunları kim uyduruyor, neden uyduruyor, ellerine ne geçiyor bilmiyorum!"

ŞARKIYI İPTAL ETTİ İDDİASI

Bülent Ersoy, 'Ümit Hırsızı' şarkısının piyasaya çıkmasına sayılı günler kala Tarkan'a telefon açıp "İçime sinmedi. Bir daha stüdyoya girelim. Yakın çevrem 'Çok arabesk' diyor. Senfonik hale gelirse iyi olacağını söylüyorlar" ifadelerini kullandı. Tarkan ise usta sanatçıya, "Aklınızı kim karıştırıyor? Baştan yapamayız. Zaman yok. Bir kez daha düşünün. Sizi daha sonra ararım" cevabını verdi.

Tarkan'dan haber bekleyen Bülent Ersoy, telefon gelmeyince Megastar'ı tekrar aradı. Ünlü popçu, "Avrupa turnesindeyim. Eşim hamile, tekrar stüdyoya giremem, şarkıda problem yok" dedi.

Bu sözler üzerine ikilinin gerildiği ve Bülent Ersoy'un, "Şarkı iptal. Çıkarmıyorum" diyerek telefonu kapattığı iddia edilmişti.