Bülbülzade Vakfı'ndan Rektör Prof. Dr. Karacoşkun'a Hayırlı Olsun Ziyareti - Haberler
Haberi Paylaş

Bülbülzade Vakfı'ndan Rektör Prof. Dr. Karacoşkun'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Bülbülzade Vakfı'ndan Rektör Prof. Dr. Karacoşkun'a Hayırlı Olsun Ziyareti
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Bülbülzade Eğitim, Sağlık ve Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet, 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Bülbülzade Eğitim, Sağlık ve Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet, 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Aldemir, Bülbülzade Vakfı Kurtuluş Ormanı'nda Rektör Karacoşkun adına 10 adet fidanın dikildiğine dair bir belgeyi kendilerine takdim etti.

Ziyarette ayrıca Bülbülzade Vakfı tarafından Suriyeli mülteci çocuklar için Arapçaya çevrilen, Aliya İzzetbegoviç'in Doğu ve Batı Arasındaki İslam,, Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma'nın İşte Önderimiz Hz. Muhammed, Ramazan Kayan'ın Vahyin Gölgesinde Kimlik İnşası, Turgay Aldemir'in Bilgi ve Bilinç, Ali Özcan ve Emrah Kekilli'nin Müslüman Filozoflar, Tolstoy'un Türkçe'ye Hayallerin Güzelliği şeklinde çevrilebilecek eseri Rektör Karacoşkun'a armağan edildi.

Ziyaret sırasında, Bülbülzade Vakfı'nın Arapça olarak 15 günde bir yayınladığı El-İşrak Gazetesini Rektör Karacoşkun'a tanıtıldı. - KİLİS

Bülbülzade Vakfı'ndan Rektör Prof. Dr. Karacoşkun'a Hayırlı Olsun Ziyareti

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Bülbülzade Vakfı, Mustafa Doğan, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title