Bu Yaz Trend Batmayan Mayo

Bu Yaz Trend Batmayan Mayo

Makine Mühendisi Gökhan Yılmaz'ın geliştirdiği Batmayan Mayo bu yıl yüzme bilmeyenlerin imdadına yetişecek.

Bu Yaz Trend Batmayan Mayo

Makine mühendisi Gökhan Yılmaz tarafından geliştirilen Batmayan Mayo bu yıl yüzme bilmeyenlerin imdadına yetişecek.

Ürün yelpazesinde değişik renk ve seçenekleri barındıran Dolfinus Batmayan Mayo yüzme bilmeyenler için büyük bir fırsat olurken, yüzme bilenler için ise suda doyasıya kalmayı sağlayacak. Batmayan mayoyu geliştiren Makine mühendisi Gökhan Yılmaz, ürünün tümüyle mühendislik hesapları üzerine tasarlandığını ifade ederek "Bu icatta teknik olarak insanın ağırlık merkezini baz aldık. Ağırlık merkezi ise insanın göbek çevresidir. Bu çevrede uyguladığımız simetrik kuvvetler sayesinde suyun içerisinde dengeli ve rahat kalmasını sağlayan şortu insanlığın hizmetine sunduk. Burada amaç insanların suda daha uzun süre kalarak ve daha az enerji harcayarak suyun nimetlerinden faydalanmalarını sağlamaktır" dedi.

Bay-Bayan-Erkek ve Kız çocuk katogorilerinde ürün yelpazesi sunduklarını belirten Yılmaz, "Ürünlerimiz standart olup, beden satışları yoktur. Satışlarımızda kilo mantığını geliştirdik. Bunu da dünya da ilk uygulayan Dolfinus'dur. Dolfinus Batmayan Mayo'ya sahip olmak isteyenler sadece kilo ve renk seçeneklerini tercih ederek internet üzerinden online satış sitemizden siparişlerini verebilirler. Kilo seçeneklerimiz 10 kg'dan 110 kg kadar standart, 110 kg üstü özel sipariş olarak yapılmaktadır" dedi.

Türk insanın her ortamda denize giremediğini¸sakin yerleri tercih ettiğini belirten Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Yılmaz, insanların Dolfinus Batmayan Mayo ile ailecek yüzmenin keyfini çıkarabileceklerini söyledi. Yılmaz, "Açık denizlerde, derin yerlerde güvenli bir şekilde kullanılabilen Batmayan Mayo ile yüzmek hiç bu kadar kolay olmamıştı" ifadelerini kullandı. - İSTANBUL

Kaynak: İHA