Boynukalın: "Paralelle Mücadelede Kyk Çok Önemli" - Haberler
Haberi Paylaş

Boynukalın: "Paralelle Mücadelede Kyk Çok Önemli"

Boynukalın:
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, "Paralel yapı ile mücadele noktasında Kredi Yurtlar Kurumu’nun edindiği rolün çok önemli olduğunu düşünüyoruz" dedi.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, "Paralel yapı ile mücadele noktasında Kredi Yurtlar Kurumu'nun edindiği rolün çok önemli olduğunu düşünüyoruz" dedi.

Çeşitli inceleme ve açılışlarda bulunmak üzere Çankırı'ya gelen Boynukalın, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan'ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında brifing aldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın çalışmaları hakkında bilgi veren Boynukalın, bakanlığın Çankırı'daki yatırımlarını anlattı.

Kredi Yurtlar Kurumu'nun Çankırı'daki yurtları hakkında bilgi veren Boynukalın, "Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı erkek ve kız yurtlarında toplam 3 bin 400 kişiye konaklama imkanı sağlıyoruz. İnşallah bu rakamı üst noktalara taşımak için elimizden geleni yapacağız. Paralel yapı ile mücadele noktasında Kredi Yurtlar Kurumu'nun edindiği rolün çok önemli olduğunu düşünüyoruz" diye konuştu.

Çankırı'nın çok özel bir şehir olduğunu belirten Boynukalın, valilik şeref defterini imzaladı.

Ziyarette Boynukalın'a Çankırı Milletvekilleri Muhammed Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz ile Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç eşlik etti. - ÇANKIRI

Boynukalın: Paralelle Mücadelede Kyk Çok Önemli

Boynukalın: Paralelle Mücadelede Kyk Çok Önemli

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title