Boran Kuzum ve Miray Daner haklarındaki aşk iddialarına cevap verdi

Boran Kuzum ve Miray Daner haklarındaki aşk iddialarına cevap verdi

30.10.2020 11:02 | Son Güncelleme: 30.10.2020 12:13

'Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi'nin yıldızları Miray Daner ve Boran Kuzum, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Haklarında sürekli aşk iddiaları çıkan ikili, konu hakkında da ilk kez konuştu.

Daha önce pek çok kez aşk yaşadıkları iddia edilen Miray Daner ve Boran Kuzum, birlikte oldukları yönündeki iddialar için "Biz gerçekten çok iyi bir dostuz. Her defasında bunu söylemek zorunda kalıyoruz" diyerek tatlı bir sitemde bulundu.

"MİRAY İLE TEKRAR AYNI PROJEDE YER ALMAK ÇOK GÜZEL"

Rol aldıkları 'Saygı' dizisi hakkında konuşan Kuzum, "Miray ile tekrar aynı projede yer almak benim için gerçekten çok güzel oldu. 'Saygı' adlı dizimizin çekimlerini tamamladık. BluTv'de izleyebilirsiniz" ifadelerini kullandı.

Boran Kuzum ve Miray Daner'den 'aşk' açıklaması
Boran Kuzum ve Miray Daner haklarındaki aşk iddialarına cevap verdi

Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları (9)
MALİK: Haydi çocuklar aşıya
ENİS: SANKİ DİZİ ÇEKİMLERİ DEĞİL, ''ÇİFTLEŞTİRME PARTİSİ''. PARA KAZANMAK, ŞÖHRET SAHİBİ OLMAK UĞRUNA ADINA''MODERN AŞK SÖYLEMİ''DENİLEN''İLİŞKİ''SÖZCÜĞÜ ASLINDA''CİNSEL BİRLİKTELİK''ÇAĞRIŞTIRAN BİR KELİME. UTANMADAN, SIKILMADAN SÖYLEMEK. . ''İLİŞKİMİZ VAR-ARAMIZDA BİR İLİŞKİ YOK''''GİBİ SEVİYESİZ BİR ÜSLUBU SİZLER BEĞENİYOR MUSUNUZ?YOKSA KARAKTER FUKARASI OLUNCA SÖYLEMESİ Mİ KOLAY?İKİ İNSANIN DÖRT DUVAR İÇİNE GİRMESİ NEDEN MERAK KONUSU OLUYOR Kİ?''İLİŞKİ KOÇU MUYUZ''BİZ?
S.S: İNSANLAR GEÇİM DERDİNE DÜŞMÜŞ . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title