Bodrum Ot Yazarları Bodrumlular Ile Buluştu
Haberler » Güncel » Bodrum Ot Yazarları Bodrumlular Ile Buluştu - Haber

Bodrum Ot Yazarları Bodrumlular Ile Buluştu

Ot yazarları Bodrumlular ile buluştuOT Dergisi'nin sevilen yazarları D&R'ın düzenlediği imza ve yaz söyleşileri kapsamında Bodrumlularla buluştu.

Ot yazarları Bodrumlular ile buluştu


OT Dergisi'nin sevilen yazarları D&R'ın düzenlediği imza ve yaz söyleşileri kapsamında Bodrumlularla buluştu. Gençlerin ilgi gösterdiği etkinlikte, yazarlar Ali Lidar, Başak Buğday, Birol Tezcan, Yavuz ve okuyucuları için kitaplarını ve OT Dergi'yi imzaladı.


D&R Bodrum Marina tarafından düzenlenen imza ve yaz söyleşileri kapsamında, OT Dergi'nin sevilen yazarları Ali Lidar, Başak Buğday, Birol Tezcan, Cemil Cahit Yavuz ve Tuna Kiremitçi Bodrum'a geldi. Marina Çarşısı'ndaki D&R Mağazası'nda yapılan söyleşi ve imza gününde yazarlar okuyucuları ile buluştu. Yazarlar son çıkan kitaplarını imzalarken, yazılarının yayınlandığı OT Dergi'yi de okuyucuları için imzaladı. Gençler, yazarlara kitaplarını imzalatırken hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi. Yazarlar gençlerle sıcak bir ortamda sohbet de etti. Yazar Ali Lidar, "OT Dergi'nin yaz buluşmaları kapsamında okuyucularla buluşuyoruz. 10 gün sürecek etkinlik Çanakkale'den başladı. Ayvalık ve Denizli'de okuyucularla buluştuktan sonra Bodrum'dayız. Programın devamında ise Marmaris, Antalya, Adana ve Mersin'de okuyucularla buluşacağız. Normal sezonda buluşamadığımız yerlere gidelim dedik. Çünkü buralarda çok fuar olmuyor. Kitapları dergileri imzalıyoruz. Genç bir okur kitlemiz var. Her gittiğimiz yerde gençler alaka gösteriyor, teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Bodrum Ot Yazarları Bodrumlular Ile Buluştu

Manşet

Haberler