Hafriyatı boş araziye indiren işçiler, zabıtayı görünce tekrar araca yükledi

Hafriyatı boş araziye indiren işçiler, zabıtayı görünce tekrar araca yükledi

Bodrum'da boş bir araziye minibüsle 30 çuval hafriyat getirip boşaltan 2 kişi zabıta ekiplerini görünce indirdikleri hafriyat çuvallarını saniyeler içinde tekrar minibüs kasasına yüklediler. İki inşaat işçisi, para cezası yemekten kurtulamadı.

10.06.2020 15:20 | Son Güncelleme: 10.06.2020 16:32

Bodrum'un Gümüşlük Mahallesi Koyunbaba mevkisinde minibüsle boş bir araziye gelen 2 inşaat işçisi minibüsün arkasına yükledikleri 30 çuval hafriyatı minibüsten indirmeye başladı. Hızlı bir şekilde çuvallar dolusu inşaat atıklarını araziye bırakan işçilerin o anları bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

GÖRÜNTÜLERİ BAŞKAN'A GÖNDERDİ

Çektiği görüntüleri Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a göndererek kaçak hafriyatı şikayet eden vatandaş Belediye ekiplerinin gelmesini bekledi. Hafriyatların yol üstünde bulunan bir araziye döküldüğü görüntülere sinirlenen Başkan Aras, belediye ekiplerini seferber etti.

PARA CEZASINDAN KAÇAMADILAR

Hızlı bir şeklide hafriyatın döküldüğü araziye gelen zabıta ekipleri, işçiler son çuvalı minibüsten indirirken baskın yaptı. Zabıta ekiplerini gören işçiler 30 çuval hafriyatı geri minibüse yüklemeye başladı. Hafriyatları indirdikleri gibi geri yüklemeleri komedi filmlerini aratmayacak sahneler oluşturdu. İşçiler kabahatlar kanununa göre para cezası yemekten kaçamadı.

İşçilerin çuvalları minibüsten indirir indirmez zabıta ekiplerini görünce tekrar geri yükledikleri anlar ise o an çevrede bulunan bir vatandaş tarafından saniye saniye görüntülendi.

Bodrum'da komedi filmlerini aratmayacak olay! Zabıtaları görünce hafriyatı geri yüklediler
Hafriyatı boş araziye indiren işçiler, zabıtayı görünce tekrar araca yükledi

Kaynak: İHA

Şu an buradasınız: Hafriyatı boş araziye indiren işçiler, zabıtayı görünce tekrar araca yükledi - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 05:30:52. #1.15#
title