Birce Akalay'ı İlk Olarak Eşinin Kalbi Etkilemiş

Birce Akalay'ı İlk Olarak Eşinin Kalbi Etkilemiş

09.10.2015 16:32 | Son Güncelleme: 09.10.2015 16:56

Oyuncu Birce Akalay, "Eşin Sarp'ta ilk olarak ne ilgini çekti?" sorusuna "İyi ve güzel kalbi" yanıtını verdi.

Birce Akalay, BeStyle dergisinin yeni sayısına verdiği röportajda "Eşin Sarp'ta ilk olarak ne ilgini çekti?" sorusuna "İyi ve güzel kalbi" yanıtını verdi.

"EVLİLİK YA DA SEVGİLİLİĞİN BİRBİRİNDEN FARKI YOK"

İlk evliliğini Murat Ünalmış'la yapan, geçtiğimiz yıl da "Küçük Ağa" dizisindeki rol arkadaşı Sarp Levendoğlu'yla nikâh masasına oturan oyuncu, röportajında evliliğe bakışını anlattı. "Evlilik kimisine göre sınırları olan, kısıtlayıcı bir yaşama biçimi. Benim içinse tam tersi; hayatta muazzam bir özgürlük. Zaten evlilik ya da sevgililiğin birbirinden farkı yok benim gözümde. Sadece evlilikte net bir vaat ya da niyet var; ömrünün sonuna kadar bir yolda, el ele yürüme niyeti. Bununla beraber çocuk sahibi ve sonrasında tam bir aile olmak evrimi. Yüzyıllardır bu böyle, değişmiyor. Çünkü insan özünde söz vermeyi, inanmayı ve paylaşmayı sever, böylelikle de kendini iyi hisseder. Kağıt üzerinde evlenmek toplum için, bir de anne baba mürüvvet görsün diye. Aslında evlenme teklifi edildiğinde zaten çoktan ruhlar evlenmiş oluyor bence."

Haber Yorumları (5)
...: Bunu ilk kocasıyla yakıştırıyodum hep bu adamla hiç uymuyo yaaa . . .
MELİSSA: Bu kadın hep rol arkadaşlarıyla evleniyor, birinden ayrılır, başka rol arkadaşıyla evlenir, böyle sürüp giderse, ne ilginç bir durum. . .
1234: banane sanane bizeneee
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title