Bilal Niyaz Aydınspor 1923'de

Bilal Niyaz Aydınspor 1923'de
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Devre arasında nokta transferlerle kadrosunu güçlendiren Aydınspor 1923, Kırklarelisporlu kaleci Bulut Basmaz, Altaylı Murat Uluç, Çankırısporlu Caner Metin ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'lu Emrah Kol'dan sonra Ümraniyespor'dan sağ bek Bilal Niyaz'ı renklerine bağladı.

Devre arasında nokta transferlerle kadrosunu güçlendiren Aydınspor 1923, Kırklarelisporlu kaleci Bulut Basmaz, Altaylı Murat Uluç, Çankırısporlu Caner Metin ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'lu Emrah Kol'dan sonra Ümraniyespor'dan sağ bek Bilal Niyaz'ı renklerine bağladı. Bucaspor'da kiralık olarak forma giyen Fenerbahçeli Recep Niyaz'ın ağabeyi olan 21 yaşındaki Bilal, siyah beyazlı kulüple 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Eyüpsporlu Ethem Yılmaz'ın transferinden, kulübüyle yaşanan pürüz nedeniyle son anda vazgeçtiklerini dile getiren Futbol Direktörü Mesut Toros, "Her şey planlandığı gibi gidiyor. Yaptığımız takviyelerle takımdaki önemli eksikleri giderdik. Teknik direktörümüzün talebi doğrultusunda bir sol bek, bir orta saha ve bir santfor alarak transferi noktalamayı planlıyoruz" şeklinde konuştu. - Aydın

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title