Beyoğlu'ndaki Yangın Faciası; Belediye Başkanı Demircan Açıklama Yaptı
Haberler » Güncel » Beyoğlu'ndaki Yangın Faciası; Belediye Başkanı Demircan Açıklama Yaptı - Haber

Beyoğlu'ndaki Yangın Faciası; Belediye Başkanı Demircan Açıklama Yaptı

BEYOĞLU Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Beyoğlu Kaymakamı Mustafa Demirelli, yangın faciasının yaşandığı sokakta incelemelerde bulundu.

Beyoğlu'ndaki Yangın Faciası; Belediye Başkanı Demircan Açıklama Yaptı

BEYOĞLU Belediye Başkanı ve Beyoğlu Kaymakamı , yangın faciasının yaşandığı sokakta incelemelerde bulundu. Demircan, yangında 4 Türk vatandaşının hayatını kaybettiğini, hastanede tedavisi süren 1 kişinin de hayati tehlikesinin sürdüğünü belirtti. 


"7 KİŞİDEN 4'Ü VEFAT ETTİ, 1 YARALIMIZ VAR 2 ARKADAŞ KURTULMUŞ"


Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan basın mensuplarına  yaptığı açıklamada,  "7 genç kardeşimizin kaldığı bir dairede yangın çıkmış. Sebebini arkadaşlar araştırıyor, teknik rapor çıktıktan sonra belli olacak. Sobadan mı elektrik kontağından mı çıktığı anlaşılacak. 7 kişiden 4'ü vefat etti, 1 yaralımız var. 2 arkadaş kurtulmuş durumda. Başımız sağ olsun. İçi boş bir bina, film çekimleri için kullanılıyormuş zaman zaman" ifadelerini kullandı.


BEYOĞLU KAYMAKAMI AÇIKLAMA YAPTI


Kaymakam Demirelli de hayatını kaybeden vatandaşların ailelerine başsağlığı dileyerek, "Sabah saatlerinde sokakta çıkan yangında maalesef 4 vatandaşımızı kaybettik, 1 vatandaşımız hastanede tedavi altında. Durumu biraz kritik. 2 vatandaşımız sağ salim kurtulmuş durumda. Yangının çıkış sebebini itfaiyemiz araştırıyor" şeklinde konuştu.


- İstanbul

Kaynak: DHA