Beü'lü Öğrencilerden Sosyal Sorumluluk Projesi

Beü'lü Öğrencilerden Sosyal Sorumluluk Projesi

Beü'lü Öğrencilerden Sosyal Sorumluluk Projesi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Sosyal Bilimler ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri, “Gülümseyen Gelecek” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ahmet Eren Özel Eğitim İş Uygulama Merkezindeki öğrencileri ziyaret etti.

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Sosyal Bilimler ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri, "Gülümseyen Gelecek" adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ahmet Eren Özel Eğitim İş Uygulama Merkezindeki öğrencileri ziyaret etti.

Toplumda engelli bireylere karşı farkındalığı ve empatiyi arttırmak, engelli ve engelsiz ayrımı yapmadan her kesimin sosyal yaşama katılımını sağlamak ve bu farkındalığı toplumun bütün kesimlerine yaymak amacıyla düzenlenen etkinliğe; Öğretim Görevlisi Nurten Ebru Özdemir ve Öğretim Görevlisi Ferdi Öztürk danışmanlık yaptı. Proje kapsamında, özelde toplumumuzda genelde ise herkesi kapsayacak şekilde kalıcı değerler oluşturmak için planlanan faaliyetle toplumda empati seviyesi yükseltilerek diğer sorunların kendiliğinden çözülmesi amaçlanmaktadır. - BİTLİS

Beü'lü Öğrencilerden Sosyal Sorumluluk Projesi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title