Bergama Belediyespor Haberleri

Bergama Belediyespor haber, Bergama Belediyespor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bergama Belediyespor - Bugün
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları tamamlandı.
Bergama Belediyespor - Bugün
Futbol: Toplu sonuç
TFF 3. Lig'de 9. hafta maçları 1 karşılaşma dışında sona erdi.
Bergama Belediyespor - Bugün
Bergama Belediyespor - Başkent Gözgözler Akademi FK: 0-0
STAT: İzmir AtatürkHAKEMLER: Sezer Yalçın (xx), Batuhan Bıyıklı (xx), Cemal Can Çakır (xx)BERGAMA BELEDİYESPOR: Deniz (xx) - Fikret (xx), Tayfun Sabri (xx), Yusuf Orhan (xx), Kuban (xx), Hamit (x), Gökhan Cingirt (xx), Alpay (x) (Dk. 90 Şerafettin), Muhammet Sait (x), Burak (x) (Dk.
Bergama Belediyespor - Dün
Kuşadasıspor'un konuğu Beyoğlu
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta son 2 deplasman maçını kaybeden Kuşadasıspor, yarın evinde Beyoğlu Yeni Çarşı FK ile karşı karşıya gelecek. Kuşadası Özer Türk Stadı'nda oynanacak müsabaka saat 14.00'te başlayacak. Zirvenin 1 puan gerisinde 14 puanla 3'üncü sırada yer alan Kuşadasıspor, 11 puanlı rakibine ilk yenilgisini tattırmaya çalışacak. Grupta son sıradaki Kızılcabölükspor, Play-Off hattındaki Bitexen Düzcespor'u konuk edecek. 3'üncü Grup'ta lider Fethiyespor, deplasmanda düşme hattındaki Ceyhanspor'la karşılaşacak. Ligde 1'inci Grup'ta 7 haftadır kazanamayan ateş hattındaki Bergama Belediyespor, İzmir Atatürk Stadı'nda Başkent Gözgözler Akademi FK'yı ağırlayacak.
Bergama Belediyespor - Dün
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya) Yarın: 13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi) 16.00 Gaziantep FK-GZT Giresunspor (Kalyon) 16.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Kayserispor (Medaş Konya Büyükşehir) 19.00 Göztepe-Trabzonspor (Gürsel Aksel) 24 Ekim Pazar: 13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor (Atatürk Olimpiyat) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Adana Demirspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker) 25 Ekim Pazartesi: 20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp) 20.00 MKE Ankaragücü-Manisa FK (Eryaman) Yarın: 13.30 Ankaragücü Keçiörengücü-İstanbulspor (Aktepe) 16.00 Tuzlaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Vefa) 19.00 Beypiliç Boluspor-Menemenspor (Bolu Atatürk) 19.00 Yılport Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 19 Mayıs) 24 Ekim Pazar: 13.30 Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 16.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk) 19.00 Kocaelispor-Gençlerbirliği (Kocaeli) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Eskişehirspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Ankara Demirspor (Mustakil Atletizm Pisti) 19.00 Tarsus İdman Yurdu-Nazilli Belediyespor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Kırşehir Belediyespor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Uşakspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bucaspor 1928-Teco Karacabey Belediyespor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Pazarspor (Diyarbakır) Kırmızı Grup: Yarın: 13.00 Somaspor-Kahramanmaraşspor (Soma Atatürk) 14.00 Bodrumspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Bodrum İlçe) 14.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sivas Belediyespor (Van Atatürk) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Turgutluspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.00 İnegölspor-Sakaryaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Niğde Anadolu-Ergene Velimeşespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 14.00 Adıyaman-Diyarbekirspor (Kahta) 19.00 Afjet Afyonspor-Etimesgut Belediyespor (Zafer) 19.00 Ankaraspor-Serik Belediyespor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sarıyer (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.00 Hendekspor-Sancaktepe (Hendek Atatürk) 14.00 Bergama Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (İzmir Atatürk) 14.
Bergama Belediyespor - 21.10.2021
Bergama'da son karar İzmir Atatürk Stadı
TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta ilk hafta maçını kazandıktan sonra çıktığı 7 karşılaşmada galibiyet yüzü göremeyen düşme hattındaki Bergama Belediyespor, iç saha müsabakalarını oynayacağı yeri İzmir Atatürk Stadı olarak belirledi.
Bergama Belediyespor - 18.10.2021
Bergama Belediyespor'da teknik direktör Murat Yoldaş ile yollar ayrıldı
TFF 3. Lig ekiplerinden Bergama Belediyespor'da teknik direktör Murat Yoldaş'ın görevinden ayrıldığı bildirildi.
Bergama Belediyespor - 18.10.2021
Bergama Belediyespor'da Yoldaş gitti
TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta Formül Erbaaspor'a iç sahada öne geçtiği karşılaşmada 2-1 mağlup olarak galibiyet hasretini 7 maça çıkaran düşme hattındaki Bergama Belediyespor'da teknik direktör Murat Yoldaş'la yollar ayrıldı.
Bergama Belediyespor - 17.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 8. hafta mücadelesi, 3 grupta oynanan maçlarla sona erdi.
Bergama Belediyespor - 17.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Futbolda TFF 3. Lig'de 8. hafta maçları yapıldı.
Bergama Belediyespor - 17.10.2021
Bergama Belediyespor - Formül Erbaaspor: 1-2
STAT: Menemen İlçeHAKEMLER: Sabit Selvi (xx), Abdullah Melih Karaduman (xx), Furkan Kocayıldız (xx)BERGAMA BELEDİYESPOR: Deniz (x) - Fikret (x) (Dk. 62 İsmail Cem x), Tayfun Sabri (xx), Yusuf (x), Kuban (xx), Hamit (xx), Gökhan (xx), Alpay (xx) (Dk. 46 Yusuf Can x), Muhammet Sait (x) (Dk.
Bergama Belediyespor - 16.10.2021
Fethiyespor zorlu virajda
Ligde 2'nci Grup'ta lider Kuşadasıspor, saat 14.00'te deplasmanda düşme hattındaki Redoks Darıca Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek. Siyah-beyazlalar galibiyeti bulunmayan rakibini yenerek zirvedeki yerini korumak istiyor. Grupta son sırada yer alan Kızılcabölükspor, Play-Off hattındaki Malatya Yeşilyurt Belediyespor'a konuk olacak. 1'inci Grup'ta ateş hattındaki Bergama Belediyespor, Menemen İlçe Stadı'nda ilk 5 mücadelesi veren Formül Erbaaspor'u ağırlayacak.
Bergama Belediyespor - 15.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor (Çotanak) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Adana) 17 Ekim Pazar: 13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor (Nef) 16.00 Altay-VavaCars Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 18 Ekim Pazartesi: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 20.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Altaş Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk) 19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe) 17 Ekim Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park) 18 Ekip Pazartesi: 20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Pendikspor-Akhisarspor (Pendik) 17 Ekim Pazar: 13.00 Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırklareli Atatürk) 14.00 Nazilli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Nazilli İlçe) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi) 14.00 Uşakspor-Isparta 32 Spor (Uşak 1 Eylül) 19.00 Eskişehirspor-Bucaspor 1928 (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: Yarın: 14.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 17 Ekim Pazar: 14.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Kahramanmaraşspor-Silahtaroğlu Vanspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Turgutluspor-Ankaraspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Çorum (Bayburt Genç Osman) 16.30 Sakaryaspor-Hekimoğlu Trabzon (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Serik Belediyespor-Somaspor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Diyarbekirspor-Niğde Anadolu (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Adıyaman (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Bergama Belediyespor-Formül Erbaaspor (Menemen İlçe) 14.
Bergama Belediyespor - 13.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 7. hafta mücadelesi 3 grupta oynanan maçlarla sona erdi.
Bergama Belediyespor - 13.10.2021
Futbol: Toplu sonuç
Futbolda TFF 3. Lig'de 7. hafta maçları yapıldı.
Bergama Belediyespor - 12.10.2021
Fethiyespor kritik sınavda
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta ilk hafta maçını kaybettikten sonra üst üste 5 galibiyet alan 15 puanlı lider Fethiyespor yarın hafta içi mesaisinde 1 puan gerisinde yer alan takipçisi Orduspor 1967'ye konuk olacak. 19 Eylül Stadı'nda oynanacak müsabaka saat 19.00'da başlayacak. Fethiye ekibi, rakibine ilk yenilgisini tattırak zirvedeki yerini korumayı ve profesyonel liglerde ilk kez art arda 6 galibiyet almayı hedefliyor.  Ligde 2'nci Grup'ta son 2 haftadan 1 puan çıkaran zirve takipçisi Kuşadasıspor, Özer Türk Stadı'nda 14.00'te Gema Polimer Şili Yıldızspor'u konuk edecek. Ligin dibine demir atan 2 puanlı Kızılcabölükspor, kendisi gibi düşme hattında yer alan 4 puanlı Çarşambaspor'u ağırlayacak. 1'inci Grup'ta ateş hattından kurtulamayan Bergama Belediyespor ise Fatsa Belediyespor deplasmanında terleyecek.
Bergama Belediyespor - 11.10.2021
TFF 3. Lig'de 7. hafta mücadelesi yarın başlayacak
Ligde 7. haftanın programı şöyle: 1. Grup 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Batman Petrolspor-Karaman Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Elazığspor-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent) 14.00 Belediye Kütahyaspor-Osmaniyespor (Dumlupınar) 14.00 Formül Erbaaspor-Kahta 02 (Erbaa İlçe) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Sancaktepe (Nevşehir Gazi) 14.00 Fatsa Belediyespor-Bergama Belediyespor (Fatsa İlçe) 14.
Bergama Belediyespor - 10.10.2021
Bergama Belediyespor gülmeyi unuttu
TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta tepeden tırnağa yenilediği kadrosuyla sezonun tek galibiyetini ilk hafta Elazığspor'u deplasmanda 2-1 yenerek alan Bergama Belediyespor, ardından 5 haftadır 3 puana hasret kalarak düşme hattında kaldı.
Bergama Belediyespor - 09.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 6. hafta mücadelesi 3 grupta oynanan maçlarla sona erdi.
Bergama Belediyespor - 09.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Karşılaşmaların sonuçları şöyle: 1. Grup: 1954 Kelkit Belediyespor-Elazığspor: 3-1 Artvin Hopaspor-Belediye Kütahyaspor: 3-1 Fatsa Belediyespor-Formül Erbaaspor: 0-0 Karaman Belediyespor-Hendekspor: 0-0 Başkent Gözgözler Akademi-Arnavutköy Belediyespor: 1-3 Osmaniyespor-Batman Petrolspor: 0-1 Sancaktepe-Kahta 02 Spor: 3-2 Bergama Belediyespor-Bursa Yıldırımspor: 2-2 Çatalcaspor-Nevşehir Belediyespor: 1-3 2.
Bergama Belediyespor - 09.10.2021
Bergama Belediyespor - Bursa Yıldırımspor: 2-2
STAT: Menemen İlçeHAKEMLER: Yusuf Adnan Kendirciler (xx), Mehmet Mithat Levent (xx), Mehmet Yılmaz Çalışır (xx)BERGAMA BELEDİYESPOR: Deniz (x) - Fikret (xx), Tayfun Sabri (xx), Yusuf Orhan (x), Kuban (x), Hamit (xx), Yusuf Can (xx) (Dk.
Bergama Belediyespor - 08.10.2021
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Eleme Turu programı belli oldu
Maçların programı şöyle: 26 Ekim Salı: 13.00 MKE Ankaragücü-Somaspor (Eryaman) 14.00 Beypiliç Boluspor-Çarşambaspor (Bolu Atatürk) 14.00 Akhisarspor-Bergama Belediyespor (Spor Toto Akhisar) 14.
Bergama Belediyespor - 08.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yapılacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 10 Ekim Pazar 14.30 Anagold24 Erzincanspor-Kırşehir Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti) 14.30 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Eskişehirspor (Karaelmas K. Köksal) 19.00 Bucaspor 1928-Ankara Demirspor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Uşakspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Pendikspor (Isparta Atatürk) Kırmızı Grup: 13.30 Adıyaman-Etimesgut Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 14.30 Silahtaroğlu Vanspor-Serik Belediyespor (Van Atatürk) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Ergene Velimeşespor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.00 Niğde Anadolu-Afjet Afyonspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 15.30 Bodrumspor-Kahramanmaraşspor (Bodrum İlçe) 15.30 Somaspor-Turgutluspor (Soma Atatürk) 15.30 Sarıyer-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 İnegölspor-Diyarbekirspor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Sakaryaspor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sivas Belediyespor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Elazığspor (Kelkit İlçe) 14.30 Artvin Hopaspor-Belediye Kütahyaspor (Hopa İlçe) 14.30 Fatsa Belediyespor-Formül Erbaaspor (Fatsa İlçe) 15.00 Karaman Belediyespor-Hendekspor (Kemal Kaynaş) 15.00 Başkent Gözgözler Akademi-Arnavutköy Belediyespor (Polatlı İlçe) 15.00 Osmaniyespor-Batman Petrolspor (7 Ocak) 15.30 Sancaktepe-Kahta 02 Spor (15 Temmuz) 15.30 Bergama Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Menemen İlçe) 15.
Bergama Belediyespor - 03.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'in 5. haftası bir maç dışında tamamlandı.
Bergama Belediyespor - 03.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Bugün oynanan müsabakaların sonuçları şöyle: 1. Grup Batman Petrolspor-Artvin Hopaspor: 1-0 Belediye Kütahyaspor-Başkent Gözgözler Akademi: 2-0 Nevşehir Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor: 0-0 Kahta 02-Çatalcaspor: 0-0 Formül Erbaaspor-Sancaktepe: 1-0 Elazığspor-Karaman Belediyespor: 2-0 Bursa Yıldırımspor-Fatsa Belediyespor: 0-1 Hendekspor-Osmaniyespor: 1-1 Arnavutköy Belediyespor-Bergama Belediyespor: 1-0 2.
Bergama Belediyespor - 01.10.2021
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turu kura çekimi yapıldı
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nın 3. eleme turu eşleşmeleri belli oldu.
Bergama Belediyespor - 01.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, profesyonel futbol liglerinde yapılacak maçların programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Adana Demirspor (Antalya) 20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Medipol Başakşehir (Atatürk Olimpiyat) Yarın: 13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 16.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Göztepe-GZT Giresunspor (Gürsel Aksel) 19.00 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park) 3 Ekim Pazar: 13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Malatya) 16.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker) 16.00 Gaziantep-Altay (Kalyon) 19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Altınordu-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü (Vefa) 16.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk) 19.00 Adanaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Yeni Adana) 19.00 Kocaelispor-İstanbulspor (Kocaeli) 3 Ekim Pazar: 13.30 Beypiliç Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk) 16.00 Yılport Samsunspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Eyüpspor-Manisa (Eyüp) 19.00 MKE Ankaragücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.30 Pazarspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pazar İlçe) 14.30 Anagold 24Erzincanspor-Pendikspor (Mustakil Atletizm Pisti) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor (Karaelmas K. Köksal) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Uşakspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk) 16.00 Amed Sportif Faaliyetler-Eskişehirspor (Diyarbakır) 19.00 Bucaspor 1928-Kırşehir Belediyespor (Yeni Buca) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Akhisarspor (Tarsus İlçe) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 İnegölspor-Adıyaman (İnegöl İlçe) 15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Sivas Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sakaryaspor (Van Atatürk) 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Afjet Afyonspor (Ortahisar Yavuz Selim) 16.00 Somaspor-Ergene Velimeşespor (Soma Atatürk) 16.00 Sarıyer-Kahramanmaraşspor (Yusuf Ziya Öniş) 16.00 Bodrumspor-Turgutluspor (Bodrum İlçe) 16.00 Niğde Anadolu-Etimesgut Belediyespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 19.00 Ankaraspor-Diyarbekirspor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Serik Belediyespor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: 3 Ekim Pazar: 14.30 Batman Petrolspor-Artvin Hopaspor (Batman Yeni Şehir) 14.30 Belediye Kütahyaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Dumlupınar) 14.30 Nevşehir Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Nevşehir Gazi) 14.30 Kahta 02-Çatalcaspor (Kahta İlçe) 15.00 Formül Erbaaspor-Sancaktepe (Erbaa İlçe) 15.00 Elazığspor-Karaman Belediyespor (Elazığ Doğukent) 15.30 Bursa Yıldırımspor-Fatsa Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 15.30 Hendekspor-Osmaniyespor (Stadı henüz açıklanmadı) 15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bergama Belediyespor (Bolluca) 2.
Bergama Belediyespor - 29.09.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Rakiplerine üstünlük kuran Çankaya, Yomraspor, Ağrı 1970, Artvin Hopaspor, Ceyhanspor, Fatsa Belediyespor, Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor, 68 Aksaray Belediyespor, Çarşambaspor, Bergama Belediyespor, Büyükçekmece Tepecikspor, Gema Polimer Şile Yıldızspor ve 52 Orduspor tur atladı.
Bergama Belediyespor - 29.09.2021
Bergama Belediyespor kupada tur atladı
ZİRAAT Türkiye Kupası 2'nci Tur maçında evinde Sancaktepe Futbol Kulübü'nü konuk eden Bergama Belediyespor, normal süresi ve uzatma dakikaları 1-1 biten maçta rakibini penaltılarla 5-4 yenerek tur atladı.
Bergama Belediyespor - 28.09.2021
Kupada Bergama evinde Kuşadasıspor gurbette
ZİRAAT Türkiye Kupası 2'nci Eleme Turu'nda Bergama Belediyespor yarın evinde Sancaktepe FK ile karşılaşacak.
Bergama Belediyespor - 27.09.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada yarın, 29 ve 30 Eylül'de oynanacak 2. eleme turu maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi) 15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Stadı henüz açıklanmadı) 15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım) 18.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin) 29 Eylül Çarşamba: 13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan) 13.00 Ağrı 1970-Kuşadasıspor (Vali Lütfü Yeğenoğlu) 14.00 Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Hopa İlçe) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor (Kelkit İlçe) 14.00 Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yomra İlçe) 14.00 Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Fatsa İlçe) 14.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Bursa Yıldırımspor (Alanya Milli Egemenlik) 14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Aksaray Dağılgan) 14.30 Çarşambaspor-Altındağspor (Çarşamba Şehir) 15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Tepecik Şenol Güneş) 15.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-İskenderunspor (Şile İlçe) 15.00 Bergama Belediyespor-Sancaktepe (Menemen İlçe) 15.
Bergama Belediyespor - 25.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 4. hafta mücadelesi 3 grupta oynanan maçlarla tamamlandı.
Bergama Belediyespor - 25.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda 4. hafta mücadelesi oynanan maçlarla tamamlandı.
Bergama Belediyespor - 24.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig 1. Grup'ta 4. hafta maçında Belediye Kütahyaspor, deplasmanda Bergama Belediyespor'u 2-1 yendi.
Bergama Belediyespor - 24.09.2021
Bergama Belediyespor - Belediye Kütahyaspor: 1-2
STAT: Menemen İlçeHAKEMLER: Tunç Özdemir (xx), Gürcan Dönmez (xx), Cem Harman (xx)BERGAMA BELEDİYESPOR: Mustafa (x) - Murat (x) (Dk. 46 Yusuf x), Deniz (x), Yusuf (xx), Mehmet Soyarslan (x) (Dk. 67 Hamit x), Özkan (x) (Dk. 46 Muhammet Özvardar xx), Alpay (x) (Dk.
Bergama Belediyespor - 24.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Altay-Beşiktaş (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Gaziantep (Yeni Adana) 26 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-Yukatel Kayserispor (Çotanak) 16.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim) 16.00 Atakaş Hatayspor-Fenerbahçe (Yeni Hatay) 19.00 Galatasaray-Göztepe (Türk Telekom) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Medical Park) 20.00 Kasımpaşa-İttifak Holding Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Kocaelispor-Tuzlaspor (Kocaeli) Yarın: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Manisa (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 19.00 Gençlerbirliği-Beypiliç Boluspor (Eryaman) 26 Eylül Pazar: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Menemenspor-Eyüpspor (Menemen İlçe) 16.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 19.00 Bursaspor-MKE Ankaragücü (Bitci Timsah Park) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Denizlispor-Yılport Samsunspor (Denizli Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup 26 Eylül Pazar: 15.00 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Kırşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Kırşehir Ahi) 16.00 Uşakspor-Bucaspor 1928 (Uşak 1 Eylül) 16.00 Pendikspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Pendik) 19.00 Eskişehirspor- Pazarspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Akhisarspor-Anagold 24Erzincanspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Isparta 32-Tarsus İdman Yurdu (Isparta Atatürk) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Kırklarelispor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup Yarın: 16.00 Turgutluspor-Çorum (Turgutlu 7 Eylül) 26 Eylül Pazar: 13.00 Adıyaman-Hekimoğlu Trabzon (Adıyaman Atatürk) 15.30 Kahramanmaraşspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (7 Ocak) 15.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 15.30 Niğde Anadolu-İnegölspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 16.00 Ergene Velimeşespor-Silahtaroğlu Vanspor (Mustafa Kemal Atatürk) 16.00 Serik Belediyespor-Sarıyer (Serik İsmail Oğan) 18.00 Sakaryaspor-Bodrumspor (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Diyarbekirspor-Somaspor (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Ankaraspor (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup Bugün: 16.00 Bergama Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Menemen İlçe) Yarın: 14.
Bergama Belediyespor - 23.09.2021
Bergama'nın rakibi Kütahyaspor
TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta ilk 3 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi alan 4 puanlı Bergama Belediyespor, yarın iç sahada 3 puanı bulunan Belediye Kütahyaspor'la karşılaşacak.
Bergama Belediyespor - 22.09.2021
Büyükşehir'in Minik Judocularından Büyük Başarı
İzmir Büyükşehir Belediyesi Fuar Kupası Minikler Judo Turnuvası'na, Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Kocaeli Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Tekirdağ Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Burdur Belediyespor Kulübü, Bergama Belediyespor Kulübü, Salihli Belediyespor Kulübü, Yunusemre Belediyespor Kulübü, Karşıyaka Belediyespor Kulübü, Menemen Belediyespor Kulübü, Narlıdere Belediyespor Kulübü ve Gaziemir Belediyespor Kulübü'nden yaklaşık 150 sporcu katıldı.
Bergama Belediyespor - 19.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de sezonun üçüncü hafta maçlarının ardından 1. Grup'ta Başkent Gözgözler Akademi zirvedeki yerini korurken, 2. Grup'ta Kuşadasıspor, 3. Grup'ta ise Orduspor 1967 liderlik koltuğunun yeni sahibi oldu.
Bergama Belediyespor - 19.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'in 3. haftası 3 grupta oynanan müsabakalarla sona erdi.
Bergama Belediyespor - 17.09.2021
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu programı belli
28 Eylül Salı: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi) 15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Derince) 15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım) 19.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin) 29 Eylül Çarşamba: 13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan) 14.00 Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Hopa İlçe) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor (Kelkit İlçe) 14.00 Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yomra İlçe) 14.00 Ağrı 1970-Kuşadasıspor (Vali Lütfü Yeğenoğlu) 14.00 Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Fatsa İlçe) 14.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Bursa Yıldırımspor (Alanya Milli Egemenlik) 14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Aksaray Dağılgan) 14.30 Çarşambaspor-Altındağspor (Çarşamba Şehir) 15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Tepecik Şenol Güneş) 15.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-İskenderunspor (Şile İlçe) 15.00 Bergama Belediyespor-Sancaktepe (Menemen İlçe) 15.
Bergama Belediyespor - 17.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya) 20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 19 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak) 16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp) 19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar) 19 Eylül Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa) 16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana) 19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu) 20 Eylül Pazartesi: 17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk) 20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 19 Eylül Pazar: 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe) 15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Uşak Spor (Karaelmas K. Köksal) 16.00 Kırklarelispor-Eskişehirspor (Kırklareli) 17.00 Amed Sportif Faaliyetler -Nazilli Belediyespor (Diyarbakır) 19.00 Şanlıurfaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Bucaspor 1928-Pendikspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Niğde Anadolu (Yomra İlçe) 16.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş) 19 Eylül Pazar: 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Diyarbekirspor (Van Atatürk) 15.00 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor-Serik Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 16.00 Somaspor-Afjet Afyonspor (Soma Atatürk) 16.00 Bodrumspor-Ergene Velimeşespor (Bodrum İlçe) 16.00 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Adıyaman 1954 Spor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sakaryaspor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 16.00 Sancaktepe-1954 Kelkit Belediyespor (15 Temmuz) 19 Eylül Pazar: 15.00 Elazığspor-Artvin Hopaspor (Elazığ Doğukent) 15.00 Batman Petrolspor-Bergama Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 15.
Bergama Belediyespor - 15.09.2021
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kurası çekildi
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu eşleşmeleri, kura çekimi ile belirlendi.
Bergama Belediyespor - 14.09.2021
Karşıyaka'da aslar kulübede
MUSTAFA ÇALIŞKAN VE HARUN GÖZDE Karşıyaka'da geçen sezon Bergama Belediyespor'a kiralık verilen Mustafa Çalışkan ve yedek kulübesini mesken tutan Harun, bu yıl ilk 2 haftada ilk 11'de sahaya çıktı.
Bergama Belediyespor - 12.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de sezonun ikinci hafta maçlarının ardından 1. Grup'ta Başkent Gözgözler Akademi, 2. Grup'ta Iğdır Belediyespor, 3. Grup'ta ise Ofspor liderlik koltuğuna oturdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bergama Belediyespor Haberleri | Bergama Belediyespor Haber - Haberler - Bergama Belediyespor haberleri, son dakika bergama belediyespor haber ve gelişmeleri burada. Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 23:13:48. #1.15#

title