"Benim oyumla çobanın oyu bir mi?" diyen Aysun Kayacı, 21 yıl sonra ilk kez konuştu

"Benim oyumla çobanın oyu bir mi?" diyen Aysun Kayacı, 21 yıl sonra ilk kez konuştu

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

20 yaşındayken katıldığı programda "Benim oyumla çobanın oyu bir mi?" dediği için eleştirilmeye devam eden Aysun Kayacı pişman oldu. "Yeter artık düşsünler yakamdan" diyerek isyan eden Kayacı, "Söylediğim an pişman oldum. Ülkemi, insanlarımı çok seviyorum" dedi.

Adına açılan sahte hesaplardan dolayı başı dertten kurtulmayan eski model Aysun Kayacı, Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajda isyan etti. Yılda 2-3 kez adına hesap açan kişileri şikayet ettiğini söyleyen Kayacı, "Dünyanın avukat parasını veriyorum. Kapattırıyorum sahte hesapları yenisi açılıyor" dedi.

"SÖZÜ SÖYLEDİĞİM AN PİŞMAN OLDUM"

Kayacı, yıllar önce söylediği "Benim oyumla çobanın oyu bir mi?" sözüyle ilgili de sessizliğini bozdu. Pişmanlığını dile getiren model, "Yeter artık, düşsünler yakamdan. O sözü söylediğimde 20 yaşındaydım. Programda çevre politikaları konuşurken söylemiştim. Söylediğim anda da pişman oldum. Bugün 41 yaşındayım. Bambaşka, sakin bir hayatım var. Yılın 2-3 ayını Türkiye'de geçiriyorum. Ülkemi, insanlarımı çok seviyorum. Kimsenin işiyle, diniyle, diliyle ilgili söz söyleyecek biri değilim. O sahte hesaptan insanların inancı, işi gücü eleştiriliyor. Cumhurbaşkanı'na bile hakaret ediliyor. Ben böyle biri değilim. Ben inançlı biriyim. Neden insanların inancıyla dalga geçeyim" dedi.

HAKAN URAL OLAYIYLA GÜNDEME GELDİ

Hakan Ural'ın çok konuşulan Kanal İstanbul ve Montrö bildirisi yorumuna Kayacı'nın adına açılan sahte hesaptan "Hakan Ural ile benim oyum bir mi?" yorumu yazıldı. Bu konuyla ilgili konuşan Kayacı, "Twitter'da adıma açılan sahte hesabı yılda 2-3 defa şikayet ediyorum ama sonuç alamıyorum" ifadelerini kullandı.

'Benim oyumla çobanın oyu bir mi?' diyen Aysun Kayacı, 21 yıl sonra ilk kez konuştu
Haber Yorumları (12)
PENTAKİLL LOL: yüksel öğrenimli insana sesleniyorum. bu ülkenin başına ne geldiyse senin gibi okumuş cahili olan ego ve kibiri tavan yapmışlar yüzünden geldi. her ne olursa olsun sen karşındaki insanı eğitimsiz diye itip kakamazsın. Bu seferde prof olmuş biri gelir içinden geçer zoruna gider.
TARAFSIZGÖRÜŞ: Demokrasi diye tutturdunuz da demokrasi işte böyle biri ailesinin fakirliğinden dolayı okuyamadı diye 2. sınıf insan yerine konuyor. ama lafa geldi mi, insanlar eşit kadın erkek eşit. şimdide kalkmış prof un oyu ile ilkokul mezununu oyu aynı mı diyorsunuz. Prof un çakalı var generalinde yaramazı var. üniv. mezununu da yaramazı var. diploması onun kişiliğini değiştirmez. okumayıp kendini yetiştiren insanlar var. Dini hükümler zaten en iyi adaleti veriyor aslında
MURAT KOLUKISA: abudik gubidik işlerde lisemezunu arıyan yasalar neden bir ülkenin kaderini koskoca bir halkın geleceğini evlenirken tapu yaparken tüm resmi işlerinde rapor istenen yaşlılara ve benim gibi okuyamamış cahil kesime teslim ediyorsunuz.dolmuş şöförünü uçak pilotu atayıp o uçağa doluşmaktan ne farkı var bu durumun
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title