Bedirhan Gökçe, Radyo Programını Bitirdi

Bedirhan Gökçe, Radyo Programını Bitirdi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Fethullah Gülen'in doktoruna yazdığı iddia edilen mektupla gündeme gelen Bedirhan Gökçe, radyo programını durdurma kararı aldığını duyurdu.

Atalay Demirci'nin FETÖ ile bağlantısını ortaya çıkaran hacker grubu Ay Yıldız Tim, yayımladıkları bir mail ile radyocu Bedirhan Gökçe'nin de FETÖ'cü olduğunu iddia etmişlerdi. Hakkında ortaya atılan iddiaları yaptığı yazılı açıklamayla yalanlayan Bedirhan Gökçe, yaptığı radyo programını da durdurma kararı aldı.

"ONLARIN YAYINEVLERİNDE BASTIRMADIM"

Gökçe, açıklamasında "FETÖ'cülerin ısrarla istemelerine rağmen kitaplarını onların yayınevlerine bastırmadım" dedi.


"DUAYI SADECE ONLARDAN BEKLİYORUM"

Gökçe radyo programını durdurma kararına ilişkin ise "Bu iş aydınlanana ve gerçekler ortaya çıkana kadar radyoda yayın yapmayacağımı da sevenlerime üzülerek bildirir duayı da sadece onlardan beklerim" ifadelerini kullandı.


NE OLMUŞTU?

Hacker grubu Ay Yıldız Tim, Bedirhan Gökçe'nin, Fethullah Gülen'in doktoru Kudret Ünal'a bir mail gönderdiğini iddia etmişti. Gökçe'nin yazdığı iddia edilen mailde "Tazyiki artırdılar benimle ilgili sadece dua, sizden ve büyüğümüzden sonra uzun yazarım. Allah mahcup etmesin" yazdığı ileri sürülmüştü.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title