Bedirhan Gökçe Adıyamanlılarla Buluştu

Bedirhan Gökçe Adıyamanlılarla Buluştu

Bedirhan Gökçe Adıyamanlılarla Buluştu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Ramazan ayı dolayısıyla birbirinden güzel etkinliklere imza atan Adıyaman Belediyesi, ünlü şair ve şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe’yi Adıyamanlılarla buluşturdu.

Ramazan ayı dolayısıyla birbirinden güzel etkinliklere imza atan Adıyaman Belediyesi, ünlü şair ve şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe'yi Adıyamanlılarla buluşturdu.

Ramazan ayı dolayısıyla Adıyaman Belediyesi tarafından sürdürülen "Hısn-ı Mansur'da Ramazan Akşamları" etkinlikleri kapsamında Adıyaman'a gelen ünlü şair ve şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe, Adıyamanlılardan yoğun ilgi gördü.

Demokrasi Parkı'nda gerçekleştirilen konseri Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, CHP Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş, Askerlik Şubesi Başkanı Albay Davut Kulalar, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş dinledi.

Okuduğu türküler ve şiirlerle Adıyamanlılara doyumsuz bir gece yaşatan Bedirhan Gökçe, bazı şehirlerin iz bıraktığını, Adıyaman'ın da kendisi için gerçekten iz bırakan bir şehirler olduğunu dile getirdi.

Bedirhan Gökçe, "Adıyaman'a daha önce de birçok kez gelmiştim. Her gelişimde yoğun ilgi gösteren değerli Adıyamanlı kardeşlerime ve bizleri Adıyamanlılarla buluşturan Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu'ya teşekkür ediyorum" dedi.

Program sonunda sanatçıya teşekkür hediyesi takdim eden Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise, "Türküleri, şiirleri ve yorumlarıyla Ramazan etkinliklerimize renk katan Bedirhan Gökçe'ye Adıyaman halkı adına teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki aylarda da Bedirhan beyi yeniden aramızda görürüz" diye konuştu. - ADIYAMAN

Bedirhan Gökçe Adıyamanlılarla Buluştu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title