Basketball.com.tr'nin Lansmanı Yapıldı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Basketball.com.tr'nin Lansmanı Yapıldı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Spor
Basketball.com.tr'nin Lansmanı Yapıldı

Basketbol camiasına yeni katılan basketball.com.tr internet sitesinin lansmanı, spor dünyasından birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşti.

Basketbol camiasına yeni katılan basketball.com.tr internet sitesinin lansmanı, spor dünyasından birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşti.

Bugün yayın hayatına giren www.basketball.com.tr internet sitesinin açılış lansmanı, Soho House Hotel'de gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Levent Öngör olan www.basketball.com.tr internet sitesi, BNC Medya A.Ş. tarafından kuruldu. Açılışa Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidayet Türkoğlu, Darüşşafaka Doğuş İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kutluay ve basketbol camiasından birçok ünlü isim katıldı. Yücel Platin, Cem Akdağ, Çetin Yılmaz, Kaan Kural, Gürol Karamahmut, Ufuk Akyüz, Ömer Koçsan ve Levent Yücelman da yeni oluşum için yazılarıyla katkıda bulunacak.

Açılışta www.basketball.com.tr internet sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Öngör ve Yönetim Kurulu Üyesi Semra Demirel açıklamalarda bulundu.

ÖNGÖR: "ALANINDA EN İYİ GAZETECİLERİ GETİRDİK"

Yıllardır internet ortamının basketbol portalına ihtiyacı olduğunu belirten Öngör, "Her ligin haberi farklı bir adresten takip ediliyordu. Biz bütün basketbol haberler ini tek çatı altında güncel, tarafsız bir şekilde duyurmayı hedefledik. Bu amaç uğruna daha önce kurulmamış bir ekip kurduk. Bu ekibin başına kendi alanlarında en iyisi olan gazetecileri getirdik. Çok kuvvetli bir web ekibi kurduk. Tv kalitesinde prodüksiyonlar hazırlıyoruz. Niyetimiz bu sitenin yıllarca hizmet etmesi. Bu tip istikrarlı yapılar, oyunun popülaritesini de arttıracaktır. Bir diğer hedefimiz ise Türk basketboluna yeni sponsorluklar kazandırmaktır" şeklinde konuştu.

DEMİREL: "BASKETBOL ÇOK ÖNEMLİ BİR SPOR"

Adaletli ve düzgün bir iş yapmak istediklerini söyleyen Demirel ise, "Herkesin katkısı olacağına yüzde yüz eminim. Çünkü biz hepinize hizmet için buradayız. Bu bir bayrak yarışı. Evlatlar büyüyorlar. Bu bayrağı birinden birine devredeceğiz. Basketbol çok önemli bir spor dalı. Basketbola hizmet etmekten hiç pişman olmadım. Bu basketbol sitesi en küçüğünden en büyüğüne hizmet için kuruldu. Destekleriniz için teşekkür ediyorum" diye konuştu. - İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı - Spor Haberleri
500