Başkan Yılmazer, Avrupa Şampiyonu Güreşçiyi Çiçekle Karşıladı - Haberler
Haberi Paylaş

Başkan Yılmazer, Avrupa Şampiyonu Güreşçiyi Çiçekle Karşıladı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Başkan Yılmazer, Avrupa Şampiyonu Güreşçiyi Çiçekle Karşıladı

Bulgaristan’ın Ruscuk kentinde yapılan U23 Avrupa Şampiyonasında Grekoromen Stil 71 kiloda Avrupa Şampiyonluğunu kazanan Yunus Emre Başar’a Sapanca’da çiçek ve hediye takdim etti.

Bulgaristan'ın Ruscuk kentinde yapılan U23 Avrupa Şampiyonasında Grekoromen Stil 71 kiloda Avrupa Şampiyonluğunu kazanan Yunus Emre Başar'a Sapanca'da çiçek ve hediye takdim etti.

Aldığı madalyalarla Sapanca'nın gururu olan Mili Güreşçi Yunus Emre Başar'ın son olarak Bulgaristan'da yapılan U23 Avrupa Şampiyonasında finalde rakibini farklı bir skorla yenerek Avrupa Şampiyonu olması, Sapanca'da büyük bir sevinç yarattı. Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr Aydın Yılmazer, şampiyon güreşçiyi alnından öperek kutladı.

Başkan Yılmazer, Sapanca'nın her alanda bir spor yatağını olduğunu ifade ederek, gençlerin spor ile ilgilenmesinin çok önemli bir faaliyet olduğuna dikkat çekti. Genç sporcuların başarılı sonuçlar elde etmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek, Avrupa Şampiyonu Yunus Emre Başar'ın ilçe halkına yaşattığı onur nedeni ile çok mutlu olduklarını ifade etti.

Başkan Yılmazer, Başar'a spor hayatında başarılar dileyerek, Yunus Emre Başar'dan Olimpiyat şampiyonluğu da beklediğini söyledi. Tören, çiçek ve hediye takdimi ile son buldu. - SAKARYA

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title