Başkan Karabacak'tan Şeker'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Karabacak'tan Şeker'e Hayırlı Olsun Ziyareti

KOCAELİ (İHA) – Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, geçtiğimiz ay Darıca Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Murat Şeker’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Başkan Karabacak'tan Şeker'e Hayırlı Olsun Ziyareti

KOCAELİ (İHA) – Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, geçtiğimiz ay Darıca Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Murat Şeker'i ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.


Başkan Karabacak, Şeker'e yeni görevinde başarılar dilerken, Şeker'in Darıca'ya önemli hizmetler sunacağına olan inancını dile getirdi. Başkan Karabacak, emniyet mensuplarının asayişin sağlanmasında ve vatandaşların huzur içinde yaşaması adına önemli çalışmalar sürdürdüğünü ifade ederken Darıca'nın bütün kurumlarıyla birlikte ortak hareket ederek ilçenin huzur içinde yaşaması için çalışacaklarını ifade etti.


İlçeye yeni atanan Şeker ise nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Karabacak'a teşekkür ederek, Darıca'da görev yapacağı süre boyunca kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının da desteğiyle vatandaşın can ve mal güvenliğinin sağlanması için çalışacaklarını söyledi. - KOCAELİ

Kaynak: İHA