Bandırma'da Fenerbahçe'nin Şampiyonluk Coşkusu…

Bandırma'da Fenerbahçe'nin Şampiyonluk Coşkusu…

Fenerbahçe'nin Turkcell Süper Lig'in Bitimine 2 Hafta Kala Şampiyonluğunu İlan Etmesi, Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde Fenerbahçeli Taraftarlar Tarafından Coşkuyla Kutlandı.

Bandırma'da Fenerbahçe'nin Şampiyonluk Coşkusu…

Fenerbahçe’nin Turkcell Süper Lig’in bitimine 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan etmesi, Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde Fenerbahçeli taraftarlar tarafından coşkuyla kutlandı.

Fenerbahçe-Trabzonspor maçının bitiş düdüğünün ardından binlerce Fenerbahçe taraftarı ellerinde bayraklarıyla sokaklara çıktı. İlk olarak Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan kalabalık marşlar eşliğinde şampiyonluğu kutladı. Taraftarlar daha sonra polisin yoğun güvenlik önlemleri altında Sevgi Yolu, İnönü, Atatürk, Kaşif Acar, Cumhuriyet ve Ordu caddelerinde tur attı. Caddelerde otomobilleriyle oluşturdukları konvoyla tur atarak kutlama yapan taraftarlar nedeniyle şehir merkezindeki trafik kitlendi. Fenerbahçe’nin şampiyonluk kutlamalarında yeşil-beyaz formaları ve atkılarıyla Bursaspor taraftarlarının da katılması dikkat çekti. Bursaspor taraftarlarıyla birlikte şampiyonluğu kutlayan Fenerbahçeliler Bursaspor lehine de tezahurat yaptılar. Bandırma’da bazı işyeri sahipleri de hoparlörlerden Fenerbahçe marşları çalarak taraftarlara eşlik ettiler.

Cumhuriyet Meydanı’nda kutlamalar sırasında çıkan tartışmada Ö.O. (22) isimli bir kişi cebindeki bıçağı çıkartarak çevredekilere savurdu. Alkollü şahıs polis tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alınırken, olayda yaralanan kimse olmadı.

(MEY)

13.05.2007 23:23 TSİ

Kaynak: İHA