Bakan'ın Koltuğunun Arkasında Bedelli Sohbeti - Haberler
Haberi Paylaş

Bakan'ın Koltuğunun Arkasında Bedelli Sohbeti

Haberler.Com - Haberler | Güncel

Bedelli askerlik ve sözleşmeli er başvurularının ele alındığı komisyona Kıdemli Albay İhsan Bülbül ve Albay Murat Yaman'ın koltuk arkası sohbeti damga vurdu.

Bedelli askerlik için kanun teklifinin ele alındığı Milli Savunma Komisyonu toplantısı öncesinde komutanlar, İsmet Yılmaz'ın oturacağı koltuğun arkasında sohbet etti.

KANUN TEKLİFLERİ BİRLEŞTİRİLDİ

TBMM Milli Savunma Komisyonu'nda, bedelli askerlik ve sözleşmeli er başvurularına ilişkin AK Parti Grup Başkanvekillerinin imzasıyla sunulan kanun teklifi ile aynı kapsamda CHP'nin üç kanun teklifi birleştirilerek ele alındı.

BEDELLİ KOMİSYONDAN GEÇTİ

Askerlik Kanunu ile Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Milli Savunma Komisyonu'ndan geçti. Kanun teklifi yarın Genel Kurul'da görüşülecek.

KOMUTANLAR KOLTUĞU KALKAN YAPTI

Milli Savunma Komisyonu toplantısına katılan Milli Savunma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kıdemli Albay İhsan Bülbül ve Kanunlar ve Kararlar Daire Başkanı Albay Murat Yaman, toplantı başlamadan önce Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın oturacağı koltuğun arkasında bir süre sohbet etti. O anları Anadolu Ajansı foto muhabiri Aykut Ünlüpınar ölümsüzleştirdi.


Haberler.Com - Son Dakika Haberleri

Milli Savunma Komisyonu, İsmet Yılmaz, Ak Parti, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (5)
İİNAN:YANLI VE UCUZ HABER OLMUŞ!!!! Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
KILISLI:NIYE ACIK ACIK TEPKINIZI DILE GETIRMIYONUZ VAY SOGAN ERKEKLERI VAY BIRDE PASAYMIS Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
olagan supheli:Yorumsuz. Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title