Bakan Çavuşoğlu, Alanya'da Taziyeye Ziyaretinde Bulundu

Bakan Çavuşoğlu, Alanya'da Taziyeye Ziyaretinde Bulundu

Bakan Çavuşoğlu, Alanya'da taziyeye ziyaretinde bulunduANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın'ın bu sabah akciğer yetmezliği nedeniyle vefat eden kayınbiraderinin taziyesine katıldı.

Bakan Çavuşoğlu, Alanya'da taziyeye ziyaretinde bulundu

ANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın'ın bu sabah akciğer yetmezliği nedeniyle vefat eden kayınbiraderinin taziyesine katıldı.
Antalya'da bayram ziyaretlerini sürdüren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaklaşık bir aydır tedavi gören ve bu sabah saat 07.00 sıralarında akciğer yetmezliği nedeniyle yaşamını yitiren Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın'ın kayınbiraderi Hüseyin İdrisoğlu'nun taziyesine katıldı. Kargıcak Mahallesi'ndeki taziye evine gelen Bakan Çavuşoğlu'nu AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ile partililer ve acılı aile yakınları karşıladı. Milletvekili Aydın'a başsağlığı dileyen Bakan Çavuşoğlu daha sonra taziye çadırına geçti.
Bir müddet aile ve yakınlarına başsağlığı dileklerinden bulunan Çavuşoğlu, daha sonra ilçeden ayrıldı.

Kaynak: İHA