DHA YURT BÜLTENİ - 3

DHA YURT BÜLTENİ - 3
Demirören Haber Ajansı / Özkan AYDIN - Haberler | Güncel

Azerbaycan'a saldıran Ermenistan'ı sınıra bayrak asarak protesto ettiIĞDIRLI iş insanı Serhat Sofuoğlu, ateşkesi bozarak Azerbaycan'a saldıran Ermenistan'ı protesto etmek için sınırın sıfır noktasındaki yangın kulesine Türk ve Azerbaycan bayrakları astı.

Azerbaycan'a saldıran Ermenistan'ı sınıra bayrak asarak protesto etti

IĞDIRLI iş insanı Serhat Sofuoğlu, ateşkesi bozarak Azerbaycan'a saldıran Ermenistan'ı protesto etmek için sınırın sıfır noktasındaki yangın kulesine Türk ve Azerbaycan bayrakları astı.

Ateşkesi bozarak 27 Eylül günü Azerbaycan topraklarına saldıran Ermenistan'a Iğdırlı iş insanı Serhat Sofuoğlu, bayraklı tepki gösterdi. Dün akşam saatlerinde işyerinden çıkan Sofuoğlu, Ermenistan sınırındaki şehir ormanına gitti. Buradaki yangın gözetleme kulesine çıkan Sofuoğlu, Türk ve Azerbaycan bayraklarını astı. Bayrakların Ermenistan'ın başkenti Erivan'dan da görüleceğini belirten Sofuoğlu, "Ermenistan sınırının sıfır noktasın şehir ormanı yangın gözetleme kulesine Azerbaycan ve Türk bayraklarını astım. Bu bayraklar Erivan'dan bile gözükecek. Azerbaycan'ın yanında olduğumuz göstermek için buradayız, Ermenistan'ı lanetliyor ve kınıyoruz. Karabağ Azerbaycan'ın ve Azerbaycan'ın kalacaktırö dedi.

DHA YURT BÜLTENİ - 3

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Özkan AYDIN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title