Aydın'da Üniversite-sanayi İşbirliği Toplantıları Devam Ediyor - Haberler
Haberi Paylaş

Aydın'da Üniversite-sanayi İşbirliği Toplantıları Devam Ediyor

Aydın'da Üniversite-sanayi İşbirliği Toplantıları Devam Ediyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Aydın’da Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) öncülüğünde düzenlenen ‘Üniversite-Sanayi’ işbirliği toplantıları devam ediyor.

Aydın'da Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) öncülüğünde düzenlenen 'Üniversite-Sanayi' işbirliği toplantıları devam ediyor.

Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Meslek Yüksekokulu öğretim üyeleri ile tarımsal ürün ve gıda işleme makineleri konusunda tasarım ve imalat yapan Üçyol Makine Ltd. Şti'nin temsilcileri, Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) toplantı salonunda bir araya geldi. AİSYEM'in öncülük ettiği toplantıya Aydın MYO Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Erkan Şimşek, Yrd. Doç. Dr. Taner Akbaş ve Üçyol Makine'nin temsilcileri Cihan Üçyol ile Sunay Üçyol katıldı.

Toplantıda, makine tasarımı ve tasarımı yapılan makinenin teknik analizi ile Üniversite-Sanayi işbirliğinin arttırabileceği projelere ilişkin konular konuşuldu. AİSYEM öncülüğünde gerçekleşen toplantı sonucunda, proje yönetimi ve tasarım/analiz konuları olmak üzere birçok teknik konuda ADÜ ve Üçyol Makine ile işbirliğine gidilmesine yönelik ön protokol imzalandı. - AYDIN

Aydın'da Üniversite-sanayi İşbirliği Toplantıları Devam Ediyor

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Adnan Menderes Üniversitesi, Üçyol, Aydın, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title