Aydan Şener, Eski Sevgilisiyle Aşk Yaşayan Gülben'e Mutluluklar Diledi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Aydan Şener, Eski Sevgilisiyle Aşk Yaşayan Gülben'e Mutluluklar Diledi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Oyuncu Aydan Şener, eski sevgilisi ile aşk yaşayan Gülben Ergen hakkında ilk kez konuştu: Gülben ve Burak iyi insanlar. Birbirlerine de çok yakışmışlar. Umarım mutlu olurlar.

Sanatçı Gülben Ergen yakın arkadaşı Aydan Şener'in eski sevgilisi Burak Törer ile aşk yaşamaya başladı. İlişkilerini sosyal medya hesabından dolu dizgin yaşayan çiftte bir yorumda eski sevgili Aydan Şener'den geldi.

"GÜLBEN İLE BURAK'I İYİ TANIRIM, YAKIŞMIŞLAR"

Posta'nın haberine göre; Oyuncu Aydan Şener de 2004-2007 arasında birlikte olduğu Burak Törer'in Gülben Ergen ile ilişkisine dair şunları söyledi:

"Gülben arkadaşım. Birlikte iş de yaptık. Kendisini çok severim. Burak ile aynı camianın insanları. Aşk yaşamaları çok normal. Ortada beni üzecek, rahatsız edecek bir durum yok. Fotoğraflarını görünce inanın hiçbir şey hissetmedim. Zaten zamanında ayrılmayı isteyen taraf ben olmuştum. Yaşandı, bitti. Gülben ve Burak iyi insanlar. Birbirlerine de çok yakışmışlar. Umarım mutlu olurlar."

Aydan Şener, Eski Sevgilisiyle Aşk Yaşayan Gülben'e Mutluluklar Diledi
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (33)
abdullah delibas:milet ekmek derdinde bizi ilgilendirmez kimin ne yaptığı sanki ünlüler bizi takip ediyorya
HÜLYA:36 yaşımdayım hayatım boyunca kocamdan başkasını ne sevdim ne dokundum ne de dokundurdum gayette mutluyum huzurluyum kocamda öyle. gençlere tavsiyem böyle pisliklere özenmeyin hayatınızın aşkını bekleyin inanınki mutlu olucaksınız hergün çorap değiştirir gibi sevgili değiştirmeyin sizide fırlatılıp atılacak bir eşya olarak görürler sonra.
ÇOK BİLEN:KESİNLİKLE ÇOK TUHAF. . . ACABA MİLLETİ SALAKMI ZANNEDİYORLAR. .
500
title