ATV, Sunucu Gözde Kansu ile Yollarını Ayırdı

ATV, Sunucu Gözde Kansu ile Yollarını Ayırdı

ATV, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in dekoltesine tepki gösterdiği sunucu Gözde Kansu ile yollarını ayırdı.

ATV, Sunucu Gözde Kansu ile Yollarını Ayırdı

Veliaht programının sunucusu Gözde Kansu, giydiği kıyafetle AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in tepkisini çekmişti. Çelik, konuk olduğu programda isim vermeden "Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet gitmiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez" diye konuşmuştu.

İŞİNE SON VERİLDİ

Bu sözlerin muhatabının cumartesi gecesi ATV'de yayınlanan Veliaht yarışmasın sunucusu Gözde Kansu olduğu anlaşıldı. Hüseyin Çelik'in büyük tepkisine neden olan sunucu Gözde Kansu'nun kaderi bugün kanal ile yapım şirketi arasında yapılan görüşmelerden sonra netlik kazandı. Sunucunun işine son verildi. Konuyla ilgili Kansu sessizliğe bürünürken yapım şirketinin programa yeni bir sunucu aramaya başladı.

YAPIMCI SİNYALİ VERMİŞTİ

Dün yapımcı Caner Erdem 'Gözde ile yollar ayrıldı' iddiasına "Şuan netlik kazanan bir durum yok. Gözde Hanım'ın önümüzdeki hafta başka bir çekiminin çakışma durumu var. Öyle bir durumda yeni bir sunucuyla devam edebiliriz." diye cevap vermişti.

Kaynak: Haberler.Com