Asla Vazgeçmem Dizisi Final Yapıyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Asla Vazgeçmem Dizisi Final Yapıyor

Haberler.Com - Haberler | Magazin

Show Tv'de yayınlanan 'Asla Vazgeçmem' dizisi, sezon finali yerine final kararı aldı.

Gold Film imzalı, yapımcılığını Faruk Turgut ve Şükrü Avcı'nın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Hülya Gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan Dikmen'in yer aldığı 'Asla Vazgeçmem' dizisi, 59'uncu bölümü ile final yapacak.

Dizinin final yapma kararı şu şekilde açıklandı:

"Asla Vazgeçmem isimli dizi filmimizin senaryosunun ve ana öyküsünün artık sonuna yaklaşıldığı ve bu noktada senaryoyu zorlayarak dizi filmimizi devam ettirmenin sadık izleyicilerimize saygısızlık teşkil edeceğini ve etkili bir final ile hikâyemizi artık sonlandırmanın izleyicilerimiz açısından en doğru seçenek olduğunu düşündüğümüzden, yapımcısı olduğumuz Asla Vazgeçmem isimli dizi filmimizi, Kurban Bayramı'ndan sonraki haftalarda yayınlanacak 3 bölüm sonrasında 59. final bölümü ile sonlandırmaya karar vermiş bulunuyoruz. Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla arz olunur."

Haberler.Com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title