Asker eğlencesinde havaya ateş açan Fatih Bulut'tan savunma: Hatalıyım, özür dilerim!
Haberler » Magazin » Asker eğlencesinde havaya ateş açan Fatih Bulut'tan savunma: Hatalıyım, özür dilerim! - Magazin

Asker eğlencesinde havaya ateş açan Fatih Bulut'tan savunma: Hatalıyım, özür dilerim!

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla bir anda fenomen olan şarkıcı Fatih Bulut, yeğeninin asker eğlencesinde havaya 11 el ateş açmış ve büyük tepki çekmişti. Bulut'tan olayla ilgili açıklama geldi.

Asker eğlencesinde havaya ateş açan Fatih Bulut'tan savunma: Hatalıyım, özür dilerim!

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla kısa sürede popüler olan şarkıcı , önceki gün bir asker eğlencesine katıldı. Belinden silahını çıkartarak havaya ateş etmeye başlayan Bulut'a davetlilerden biri müdahale etti. Görüntülerin tepki çekmesinin ardından Bulut, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Yapmış olduğum bu davranıştan dolaylı hatalı olduğumu anladım. Tüm halkımızdan ve tüm sevenlerimden özür dilerim." dedi.

"ÇOK BİLİNÇLİ BİRİ"

Olayın infial yaratmasının ardından Fatih Bulut'un menajeri, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak "Fatih Bulut çok bilinçli biri, o silah ona zorla verildi." açıklamasını yapmıştı. Bulut,kişisel Instagram hesabından tepki çeken olayla ilgili savunmasını yaptı.

"ÖZÜR DİLERİM"

Bulut, "Rahmetli abimin emaneti öz yeğenimi askere uğurladığımız; aile bireyleri ve yakın akrabalarımızın katıldığı asker eğlencesinde kuru sıkı tabanca ile askerimi cesaretlendirme amaçlı havaya ateş açtım. Vatanını ve bayrağını seven bir birey olarak bizzat kendim de bu vatanın her zaman hazırda bekleyen bir askeriyim. Yapmış olduğum bu davranıştan dolaylı hatalı olduğumu anladım. Tüm halkımızdan ve tüm sevenlerimden özür dilerim. Şehitler ölmez vatan bölünmez." açıklamasını yaptı.


Haber Videosu: Asker eğlencesinde havaya ateş açan Fatih Bulut'tan savunma: Hatalıyım, özür dilerim!
HABER YORUMLARI (34)

 • KENAN KOMUTAN2:
  Senin o cesaretsin diye yaptığın hareket onu cesaretlendirmiyor, kendini adam sandırıyor, sonra millete tebeleş oluyor, benim gibi KARA KAŞLININ birine denk gelince de bir ayağı ve bir kolu olmadan mama kaşığı ile besleniyor. Cesareti değil önce insanlığı ve diğer insanlara saygıyı öğretin ki millete tebelleş olup, kafasını gözünü kırdırmasın, milletinde başını yakmasın. İnsan olmayı öğretin ya çok değil.
 • KING SHOWER:
  Yaptığı yanlış olailir evet çok kekoca bi hareket ama kardeşim sen bunu yapmışın ne geri adım atıyon çok yapay duruyor
 • TIRNAKÇI CEMİL ABİNİZ:
  Kafalar trilyon asker gecesi yapıyorlar, dua eden yok kına yakan yok , hep karşıyımdır asker eğlencesine.
 • FEVZİ:
  Asker eğlencesi diye bir kavram Türkün kitabında yazmaz! askerimiz kınayla, duayla , salavatlarla gönderilir. içip içip milleti rahatsız etmenin adı eğlencemi olurmuş.
 • BLACK SWORD:
  Her yerde bu görgüsüzün şarkısı çalıyor,harbi millet kafayı yemiş, nefret ediyorum bu iğrenç,isyan, cehalet kokan şarkılardan!
 • GERONİMO:
  Bi sen eksiktin.. Seni de ünlü yaptılar ya helal olsun.. Cehalet mayasiyla yoğrulmuş, bilinçsiz, eğitimsiz,.. Milyonlarca kez tıklansan ne yazar? Ayıp be ayıp. Rezalet..
 • PARA PARA:
  Lan şu para yokmu ah ah dinizi imanınızı satacaksınız para için. Hemen u dönüşü hemen. Menejeri bilinçli diyor ne.Serhos ayyaş esrarkeş in biri bundan şarkıcı değil bakın şarkıcı diyorum sanatçı demiyorum bundan şarkıcı değil olsa olsa tipinde davulcu tipi var anca davulcu olur.
Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.