Koronavirüs aşısı yaptıran Melih Gökçek ve eşi, sosyal medyada topa tutuldu

Koronavirüs aşısı yaptıran Melih Gökçek ve eşi, sosyal medyada topa tutuldu

23.01.2021 09:34 | Son Güncelleme: 23.01.2021 11:28

Melih Gökçek, dün eşi Nevin Gökçek ile birlikte koronavirüs aşısı yaptırdığını duyurdu. Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Biz de aşımızı yaptırdık" diyen Gökçek, "aşıda öncelik sıralamasından" dolayı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini topladı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek, dün koronavirüs aşısı yaptırdı. Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden aşı yaptırdığını duyuran Gökçek, kullanıcıların tepkileri ile karşılaştı.

"KARI KOCA BİZ DE AŞIMIZI YAPTIRDIK"

Twitter'dan "Karı koca biz de aşımızı yaptırdık. Rabbim tüm hasta olanlara acil şifalar versin." diyerek paylaşım yapan Gökçek, sağlık çalışanı ya da 85 yaş üstü kişi olmadığı için tepki topladı.

Aşı olan Melih Gökçek ve eşi ortalığı fena karıştırdı

KULLANICILARIN TEPKİLERİ SONRASI AÇIKLAMA YAPTI

Yaptığı açıklama sonrası kullanıcılardan aşıyı nasıl yaptırdıklarına dair gelen tepkilere yanıt veren Melih Gökçek, "Bazı arkadaşlar aşıyı nasıl vurdurduğumuzu soruyor. Kayınvalidem 105 yaşında. Biliyorsunuz 85 yaş üstü öncelikli. Aynı adreste 65 yaşın üstünde iseniz öncelikten siz de yararlanıyorsunuz. Benim ve eşimin yaşı 65 üzeri olduğu için biz de yararlandık. İşte Sağlık Bakanlığı duyurusu." ifadelerinde bulundu.

Aşı olan Melih Gökçek ve eşi ortalığı fena karıştırdı
Koronavirüs aşısı yaptıran Melih Gökçek ve eşi, sosyal medyada topa tutuldu
Haber Yorumları (111)
ANGARA: Bülent Arınç da aşı oldu mu acaba?
SÜMSÜKLÜ: Yatacak yeriniz yok sizi toprak bile kabul etmeyecek
YERLİ VE MİLLİ: Melih Gökçek Akparti li değilde CHP li olsaydı şimdi burada Melih Gökçeği eleştirenler kardeşim ne cahilsiniz okumuyorsunuz adamın aynı evde kayınvalidesi var 105 yaşında onun aşı önceliği var ve beraberinde 65 yaş üstü olanlarında aynı hakka sahipler DERLERDİ.. Bu adam Akparti li olunca bu gerçeği ES GEÇİP haberi okumayanları kandırmaya çalışıyorlar. HAKTAN HUKUKTAN bahsedenler önce haberi tam okuyun ondan sonra haktan hukuktan bahsedin. Melih beyin aynı evde yaşadıkları kayınvalidesi 105 yaşında, Melih bey ve eşide 65 yaş üstü olduğu için aynı zamanda aşı olma HAKLARI VAR. Boşuna ALGI yönetimi yapıyorsunuz..
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title