Asena Atalay, Gözüyle Dalga Geçtiği Hayko Cepkin'den Özür Diledi

Asena Atalay, Gözüyle Dalga Geçtiği Hayko Cepkin'den Özür Diledi

Doğuştan sağ göz kapağı düşük olan Hayko Cepkin'in bir karesini tek farı açık olan bir otomobil fotoğrafına benzeten Asena Atalay, ünlü şarkıcıdan özür diledi.

Geçtiğimiz yıl futbolcu Caner Erkin'e açtığı davalarla gündemi meşgul eden Asena Atalay'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Hayko Cepkin'in fiziksel özellikleriyle dalga geçmesi büyük tepki çekmişti.

TEK FARI AÇIK OLAN OTOMOBİLE BENZETMİŞTİ

Doğuştan sağ göz kapağı düşük olan Hayko Cepkin'in bir karesini tek farı açık olan bir otomobil fotoğrafına benzeten Asena Atalay, paylaşımına gülen surat emojisi eklemişti.


HAYKO'DAN ÖZÜR DİLEDİ

Konuyla ilgili yapacağı açıklama merak konusu olan Asena Atalay, Habertürk'ten Esin Övet'e konuştu. Hayko Cepkin'in durumun bilmediğini belirten Atalay, ünlü şarkıcıdan özür diledi.

İşte Asena Atalay'ın yaptığı açıklama;

-Bilmiyor muydun Hayko Cepkin'in durumunu?

Hayır bilmiyordum. Yemin ederim. Özünde öyle makyaj yapıyor, saçını uzatıyor zannediyordum. Öyle bir tarzı var zannediyordum. Ben o fotoğrafı koyunca yapımcım Timuçin Güner aradı. Bana, Hayko'nun fiziksel özelliğinin öyle olduğunu söyledi. O an beynimden aşağıya kaynar sular döküldü. Çok üzüldüm. Gerçekten samimiyetime inan.

-Yok inanıyorum, ama Hayko inanır mı bilemem.

Hayko'dan çok ama çok özür dilerim. Bilerek gözünü kapatıyor, saçını öyle yapıyor zannediyordum. Hani müziği sert bir müzik ya, tarzı o zannediyordum. İnanın bilerek yapmadım. Bu bilerek yapılacak bir şey değil. Esin inan bu normal bir hareket değil. Düşününce gerçekten korkunç. Hâlâ soğuk terler döküyorum. Çok ama çok özür dilerim sevenlerinden, Hayko'dan.

YORUMLAR (55)

 • HADİ ORDAN:
  Bu kadın yatsin kalksin o düşük zekasına dua etsin. Aptallığıyla prim yapmaya devam ediyor.
 • ÖZÜR:
  sen hiç bir zaman iç huzuru bulamıcaksın, ne kadar yapmacık zorla gülüyor gibi yaparsan yap, hep böyle özür dileyecek durumlara düşeceksin, gerçek özürü hakeden kişiden özür dileyip helalleşmedikçe, böyle haberleri çoook okuyacağız, sende düşmeye devam edeceksin.
 • SOLAÇIK MAMİ :
  Özürdilemek bir erdem herkes hata yapar önemli olan tekrarlamamak hatayı gizlemektir
 • TOLGA:
  Tek mahareti zengin bir adamla evlenip boşanmak olan bacımız yorum yapmış Onun yaptığı yorumu ciddiye almaz Hayko Cepkin
 • NİDİN AGAM:
  La bu kim dansoz asena mi ? Iyi kivirmis ama o deel herhalde, hayko abimize yanlis yok
 • KUSURSUZ:
  Insanlarin fiziki sorunlariyla dalga gecenler umarim hic mutlu olmazlar, benimde cenem yamuk insanlar hep taklit ediyo, havale ettim hepsini yaradana
 • NO PİŞMANLIK:
  canere yaptığın haksızlıkların ahı çıkıyor bir bir, ALLAH şaşırtır böyle, içindeki kötülüğünnü diline verdirir, ALLAH seni islah etsin diyecemde hiç umudum yok
 • YSMA:
  ÇEVİR KAZI YANMASIN..YÜRÜ GİT İTİBARSİZ..YALANCI.KARAKTERİZ.YEMEDİ Dİ Mİ.BİLMİYORMUŞ KOCA Bİ YALAN SEN KİMİ KANDİROYORSUN
Tüm 55 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.