ARZU ERDEM HABERLERİ

Arzu Erdem haber, Arzu Erdem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arzu Erdem

Arzu Erdem

Doğum Yeri Almanya
Doğum Tarihi 10.2.1970

Arzu Erdem Kimdir ?

10 Şubat 1970'te Almanya Heilbronn Sontheim'da doğdu. Baba adı Rifat, anne adı Semra'dır. Dilbilimci, Pedagojik Destek Uzmanı, Adli Bilirkişi, Eğitimci; İstanbul Üniversitesi Alman Dili Eğitimi Bölümünü bitirdi. İstanbul Üniversitesinde Alman Dili Eğitimi dalında yüksek lisans yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Arzu Erdem - 25.08.2021
MHP'li Erdem: "Milli servetleri yok edenler vatan düşmanlarıdır"
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, "Milli servetler, milletin hizmetine sunulan, vatanın birer parçası olduğuna göre milli servetlere dokunanlar, tahribata uğratanlar, milli servetleri yok edenler, vatan düşmanlarıdır.
Arzu Erdem - 20.04.2021
Siirt'te PKK'lı teröristlerce şehit edilen askerin eşi acıyı ve gururu bir arada yaşıyor
Siirt'in Eruh ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Erkan Erdem'i 10 gün önce toprağa veren eşi Arzu Erdem, acıyı ve gururu bir arada yaşıyor.
Arzu Erdem - 06.04.2021
TBMM Genel Kurulu
TBMM Grup Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş, üç milletvekiline gündem dışı söz verdi. AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu'nun il oluşunun 100'üncü yıl dönümü; CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Karadeniz Bölgesi'nin çevre sorunları; MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem gıda tüketimi ve gıda israfının önlenmesine ilişkin gündem dışı konuştu.
Arzu Erdem - 03.03.2021
MHP'li Erdem: "Dijitale hakim olan, toplumsal dile de hakim olma imkanını elde etmektedir"
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, dijitalleşen hayatın önemine dikkati çekerek, "Dijitale hakim olan, toplumsal dile de hakim olma imkanını elde etmektedir.
Arzu Erdem - 11.02.2021
Bilişim Teknolojileri Bağımlılığı Araştırma Komisyonu Raporu, TBMM Genel Kurulunda görüşüldü
"Şiddet içermeyen videolar tercih edilmeli" MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, bilişim teknolojilerinin her alanda hızla yayıldığını, bilinçsiz ve aşırı kullanımının verdiği zararların katlanarak arttığını dile getirdi.
Arzu Erdem - 27.12.2020
Turizm merkezi Kartepe kış sezonunda ziyaretçilerini ağırlamaya hazır
"İnsanlar burada rahatlıkla stres atabilir" Kartepe Kayak Merkezi Genel Koordinatörü Arzu Erdem de misafirlerin sağlığını ve güvenliğini öncelik olarak gördüklerini vurgulayarak, ilgili bakanlıkların talimatları doğrultusunda tesislerde önlem aldıklarını kaydetti.
Arzu Erdem - 09.12.2020
KEFEK üyelerinden "5 Aralık Kadın Hakları Günü" açıklaması
"Tarihimiz kadınlarımızın kahramanlıklarıyla dolu" MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, kadının ülkelerin kalkınmasında önemli bir role sahip olduğunu belirtti.
Arzu Erdem - 18.11.2020
Son dakika haberleri | MHP'li Erdem'den İstanbul'daki parkta terör örgütü sembollerini andıran görsellerin kullanılmasına tepki
Son dakika politika haberine göre MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, İstanbul Küçükçekmece'deki bir parkta terör örgütü sembollerini andıran görsellerin kullanılmasına tepki göstererek, "Kapılar arkasındaki iş birliğiniz, masum çocuklarımızı zehirlemek üzereyken bir kez daha ortaya çıktı.
Arzu Erdem - 13.11.2020
MHP Batman İl Kongresi yapılacak
Kongreye MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ile Diyarbakır, Siirt, Elazığ ve Mardin İl başkanlarının da katılacağını kaydeden Demir, ilçe kongrelerini tamamladıklarını söyledi.
Arzu Erdem - 05.11.2020
MHP'li Erdem: "Bingöl'ün sorunlarını bundan sonra da takip edeceğiz"
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Bingöl'de belirledikleri bazı sorunların giderildiğini belirterek, kentin sorunlarını bundan sonra da takip edeceklerini söyledi.
Arzu Erdem - 14.09.2020
MHP'li Erdem'den Küçükçekmece'deki Zahide Özay Semt Konağı'nın adının değiştirilmesine tepki
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, İstanbul Küçükçekmece'deki Zahide Özay (Zahide Nine) Semt Konağı'nın isminin, ilçe belediyesi tarafından değiştirilmesine tepki göstererek, "Onurlu ve dik duruşuyla Türk halkını temsil eden Zahide Özay'ın isminin semt konağına tekrar verilmesi için...
Arzu Erdem - 15.08.2020
MHP Edirne Merkez İlçe Kongresi
Kongreye, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, delege ver partililer katıldı.
Arzu Erdem - 14.07.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, "Kayseri Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmalar", CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu "Bartın ilinin sorunları", MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem "Mavi Balina, Momo, Mariam, Silent House ve Mavi Bebek gibi bilgisayar oyunlarının zararlarının önlenmesi" hakkında gündem dışı konuştu.
Arzu Erdem - 19.06.2020
18 Haziran 2020 Haberleri
18 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Arzu Erdem - 18.06.2020
MHP'li Erdem'den Pençe-Kaplan Operasyonu'na destek
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, "Son terörist öldürülünceye, son silah kırılıncaya kadar vatanını, bayrağını, ezanını seven herkes terörle mücadeleye devam edecektir.
Arzu Erdem - 17.06.2020
Son dakika haberleri | Ekonomiye ilişkin "torba teklif" TBMM Genel Kurulunda
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem de 2018 yılı içerisinde e-KPSS sınavına girmiş ve yüksek puan almasına rağmen hala atanamamış engelliler bulunduğuna işaret ederek "Bir an önce alım yapılmazsa puanları yanacak ve tekrar sınava girmek zorunda kalacaklar.
Arzu Erdem - 10.06.2020
AB-Türkiye Dostluk Grubu kuruldu
Açılış için Meclis'te hazırlanan salonda, TBMM Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkanı Karayel'in yanı sıra AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Parlamentolar Arası Birlik (PAB) Türk Delegasyonu Başkanı Ravza Kavakçı Kan, Asya Parlamenter Asamblesi (APA) Başkanı Asuman Erdoğan ile Tükiye-AB Karma Parlamento Komisyonu üyeleri Arzu Erdem ve Aylin Cesur hazır bulunurken, Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği (AB) Başkanı Faruk Kaymakcı, AB-Türkiye Dostluk Grubu Kurucu Başkanı Ryszard Czarnecki ile dostluk grubu üyesi eski Romanya Cumhurbaşkanı Traian Basescu telekonferans sistemiyle toplantıya katıldı.
Arzu Erdem - 15.01.2020
Türk ve Alman milletvekilleri Berlin'de bir araya geldi
Heyette TBMM heyetinden AK Parti İstanbul Milletvekilleri Akif C¸agˆatay Kılıc¸ ve Zafer Sırakaya ile AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, HDP Mardin Milletvekili Mithat Sercan, İstanbul Bağımsız Milletvekili Mustafa Yeneroğlu ve CHP İstanbul Milletvekillleri Ahmet U¨nal C¸eviko¨z, Oğuz Kaan Salıcı ve Saliha Sera Kadıgil Su¨tlu¨ bulunuyor.
Arzu Erdem - 18.12.2019
MHP'li Erdem: "450 engelli öğretmen daha atama bekleyecek"
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un bakanlığının 2020 yılı bütçe görüşmeleri sırasında 750 engelli öğretmenin atanacağını açıkladığını belirterek, bu durumda 450 engelli öğretmenin daha atama bekleyeceğini söyledi.
Arzu Erdem - 16.12.2019
Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisinden Gürcistan'da "diaspora" konferansı
Başkent Tiflis'te bir otelde düzenlenen konferansın açılışına Gürcistan Cumhurbaşkanı Salome Zurabişvili, Gürcistan Parlamentosu Başkanı Arçil Talakvadze, MHP İstanbul milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu ve Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Üyesi Arzu Erdem, TBMM Dış İlişkiler ve Protokol Başkanlığından Kenan Arpacıoğlu ile çeşitli ülkelerden temsilciler katıldı.
Arzu Erdem - 15.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Her meselede önceliğin milli egemenlik olduğunu vurgulayan Özdemir, şöyle konuştu: "Konu egemenliğimiz olduğunda kimse bizden geri adım atabileceğimizi, pazarlık konusu haline getirebileceğimizi yahut esneklik gösterebileceğimizi beklemesin. Egemenliğimiz bizim uğrunda can verip elde ettiğimiz ve koruduğumuz namusumuzdur. Kimse fıtrat değişir sanmasın, bu kan yine o kandır. 1071, 1299, 1453, 1517, 1538, 1571, 1669, 1795, 1881, 1915, 1919, 1920, 1923 ve 1974 yıllarında neysek bugün de oyuz, biz büyük Türk milletiyiz." MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ise AB'ye üyelik konusunda MHP'nin önce milletin menfaatlerini gözettiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Arzu Erdem Haberleri | Arzu Erdem Kimdir - Haberler - Arzu Erdem haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arzu Erdem kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP'li Erdem: Milli servetleri yok edenler vatan düşmanlarıdır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 13:33:09. #1.13#

title