Arka Sokaklar 418. Bölüm Özeti! 418. Bölümde Neler Oldu?

Arka Sokaklar 418. Bölüm Özeti! 418. Bölümde Neler Oldu?

Arka Sokaklar 418. bölümü dün akşam yayınlandı. Arka Sokaklar 418. bölümünde ekip, gizemli şekilde öldürülen hayat kadınlarının peşinden koşuyor. İşte dün akşamki bölümde yaşananlar.

Arka Sokaklar 418. Bölüm Özeti! 418. Bölümde Neler Oldu?

RAFET YAKAYI ELE VERİR

Canan, arkadaşlarıyla yapacağı partiye götürmek için istediğini Rafet'den alır. Partide ise, beklenmeyen bir olay yaşanır ve Canan Rafet'i yanına çağırır. Tahsin'lerin tır şirketindeki kamera kayıtları incelenir, araştırmalar yapılır ve Rafet'in, Erdal'ı bayıltıp Şahin'i öldürdüğü anlaşılır. Rafet, yakalanır sorguya alınır.

SAMİ'NİN ÇEVİRDİKLERİ ORTAYA ÇIKIYOR

Bu sırada Sami Kara'nın mahkeme günü gelip çatar. Sami, hapisten çıkacağına emindir. Mahkeme başlamadan Aylin, Sami Kara dosyasını tamamlayıp Rıza babaya yetiştirir. Rıza savcıya dosyayı sunar. Sami'nin son zamanlarda neler çevirdiğinin kanıtıdır bu dosya. Sami, mahkemede Rıza'yı görmenin şokundadır. Sami'nin beklediği gibi içeriden çıkamaz ve tutuklu kalmaya devam edecektir.

BİR DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Ceyda, artık Ankara'ya dönecektir. Dönmeden önce doğum günü partisi için ekibi davet eder. Aylin'den özür dilemek istediğini söyler. Hakan, Aylin, Selin, Ali, Pınar doğum gününe giderler.

SÜSLÜ KAZIM'IN ARDINDA YATANLAR

Süslü Kazım, bir kadın satıcısıdır ve Tanem isimli bir kadın ile beraber çalışır. Tanem, bir katil tarafından ensesinden iğne sokularak öldürülür. Hakan, ekip ile birlikte olay yerine gider. Adli tıptan gelen bilgilere göre önce morfinle bayıltılmış, daha sonra elle boğularak öldürülmüştür. Son üç ayda, aynı şekilde öldürülen iki hayat kadını daha vardır. Kazım, yakalanır; ancak, Rıza'nın planıyla serbest bırakılır. Selin, kılık değiştirerek otelci İdris sayesinde Kazım ile tanışacaktır.