Arda Turan ile Sinem Kobal Ayrıldı Mı?

Arda Turan ile Sinem Kobal Ayrıldı Mı?

Sinem Kobal'la ayrıldığı iddia edilen Arda Turan, iddialar karşısında sessiz kaldı ama alyans detayı da gözlerden kaçmadı.

Arda Turan ile Sinem Kobal Ayrıldı Mı?

Futbol hayatını İspanya'nın Atletico Madrid takımında sürdüren milli futbolcu Arda Turan, geçtiğimiz hafta Çeşme'de nişanlısı Sinem Kobal olmadan tatil yapmıştı. Bu tatilde kızların yakın markajına giren Arda Turan'la Kobal'ın arasının bozuk olduğu iddiaları ortaya atılmıştı.


YÜZÜNÜ ASTIRAN SORU

Uzun süredir sevgilisiyle birlikte görüntülenmeyen Turan, önceki akşam da yalnız başına Etiler'de yemek yedi. Mekandan yalnız başına ayrılan Turan, önce objektiflere gülümsedi. Daha sonra sevgilisi Sinem Kobal, sorulunca futbolcunun yüzü asıldı. Sinem Kobal'la ayrıldığı iddia edilen Arda Turan, iddialar karşısında sessiz kaldı. Turan'ın alyansını da takmaması dikkat çekti.

ARDA ALYANSINI ÇIKARMIŞ

Basın mensuplarının "Kasım'da evlilik var mı?" sorusuna kayıtsız kalan Turan, "Sinem Hanım'la ayrıldınız mı?" sorusunu duyunca asabileşti. Sessiz sedasız arabasına binen futbolcunun parmağında alyansının olmaması da gözlerden kaçmadı.

SİNEM DE YALNIZ

Sinem Kobal'ın geçen hafta Fahriye Evcen'le baş başa yemek yemesi ve Demet Akbağ'ın babasının cenaze törenine tek başına katılması üzerine son günlerde ikilinin küs olduğu dedikoduları ayyuka çıktı.


Sabah : http: //www.sabah.com.tr