Antrenörler Seminerde Buluştu

Antrenörler Seminerde Buluştu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) işbirliğinde iki yılda bir düzenlenen ‘Zorunlu Bölgesel Gelişim Semineri’ Aydın’da yapıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) işbirliğinde iki yılda bir düzenlenen 'Zorunlu Bölgesel Gelişim Semineri' Aydın'da yapıldı.

AY MENDO tesislerinde düzenlenen seminere ünlü teknik direktör Ömer Kaner, TÜFAD Aydın Şube Başkanı Tevfik Ata Tekin, Aydınlı teknik direktörler ve antrenörler katıldı. TFF-A,UEFA -B,TFF-B, TFF-C ve kaleci antrenör lisansına sahip olan antrenörlerin katıldığı seminerde 'Futbolda fair play ve etik değerler', 'Antrenman Bilgisi', 'Genç Futbolcu Eğitimi' konularında seminer verildi.Seminer veren Ömer Kaner ile Tevfik Ata Tekin, antrenörlerin sorularını cevaplandırdı. Katılımın zorunlu olduğu seminere, Aydınlı amatör çalıştırıcıların ilgi gösterdiği gözlendi. - AYDIN

Antrenörler Seminerde Buluştu
Antrenörler Seminerde Buluştu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title