"Antisosyal 2" vizyonda!

"Antisosyal 2" vizyonda!

Chad Archibald, Cody Calahan ve Jeff Maher'in yazıp; Cody Calahan'ın yönettiği filmde Mylett'a; Stephen Bogaert, Josette Halpert, Samuel Faraci, Kassandra Santos Millen ve Kristina Nicoll eşlik ediyor.

Merakla beklenen korku filmi "Antisocial 2/ Antisosyal 2" bu hafta vizyona giriyor. Sosyal medya sitelerinin gelecekte kullanıcılar ını kendilerine bağlamak için her yolu deneyeceği tezi üzerinden; sosyal medyayı korku türüyle buluşturan "Antisocial" serisinin devam filmi "Antisocial 2"deilk filmde olduğu gibi yine Michelle Mylett başrolde yer alıyor.

DFGS'DEN İLK FİLM

Ünlü yönetmen Biray Dalkıran'ın DFGS (Düş Fabrikası Görüntü Sanatları) isimli firmasıyla yurtdışından getirdiği ilk film olan "Antisocial 2", MC Film dağıtımıyla vizyona giriyor. Biray Dalkıran, bufilm ile dağıtım sektörüne de adım atmış oluyor. "Antisocial 2/ Antisosyal 2" nin ardından 13 Temmuz'da "Scarecrows/ Korkuluk" ve sonrasında da "Family Games/ Aile Oyunları" filmleri gösterime girecek.

MİCHELLE MYLETT'TAN DESTEK

Filmdeki geri sayımdan esinlenerek hazırlanan sosyal medya kampanyası büyük ilgi gördü. Türkiye'den pek çok ünlü ismin paylaştığı görselleri; filmin başrol oyuncusu Michelle Mylett da Instagram hesabından paylaşarak, filmin Türkiye gösterimine destek verdi.

Kaynak: Bültenler