Antalyalılara 1 Ton Dondurma İkram Ettiler Hd

Antalyalılara 1 Ton Dondurma İkram Ettiler Hd

Antalyalılara 1 ton dondurma ikram ettilerKAHRAMANMARAŞ Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek Uluslararası Dondurma Festivali kapsamında il il dolaşan Tırın bugünkü durağı Antalya oldu.

Antalyalılara 1 ton dondurma ikram ettiler

KAHRAMANMARAŞ Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek Uluslararası Dondurma Festivali kapsamında il il dolaşan Tırın bugünkü durağı Antalya oldu. Görevliler vatandaşlara 1 ton dondurma ikram etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Akdo, Karpedo, Yaşar İce ve Alpedo dondurma firmalarının bu yıl ortaklaşa düzenleyeceği 2. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali'nin tanıtımı için 1 Ağustos'ta yola çıkan Dondurma Tırı'nın bugünkü durağı Antalya oldu.

Yavuz Özcan Parkı'nda 18.00-21.00 saatleri arasında Antalyalılara, yerli ve yabancı turistlere hizmet veren dondurma Tırına ilgi büyüktü. Dondurma Tırını görmekten mutlu olduklarını söyleyen Antalyalılar, sıcak yaz günlerinde hakiki Kahramanmaraş dondurmasını ikram eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti.

2. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali 24-26 Ağustos tarihleri arasında yapılcak. Festival kapsamında yola çıkan ve geçen yıl 20 ili dolaşan Dondurma Tanıtım Tırı, bu yıl festival tarihine kadar 40 ili gezecek. Gittiği her ilde 2-3 saat kalan Dondurma Tanıtım Tırı, bu süre içerisinde vatandaşlara 1 ton dondurma ikram ediyor.

Kaynak: DHA