Annemizi Saklarken nerede çekiliyor? Hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Annemizi Saklarken dizi çekimleri nerede yapıldı? - Haberler
Haberi Paylaş

Annemizi Saklarken nerede çekiliyor? Hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Annemizi Saklarken dizi çekimleri nerede yapıldı?

Annemizi Saklarken nerede çekiliyor? Hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Annemizi Saklarken dizi çekimleri nerede yapıldı?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Star TV'nin yeni dizisi Annemizi Saklarken nerede çekim yaptığı merak edildi. Dizi izleyicileri, Annemizi Saklarken nerede çekiliyor? Hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Annemizi Saklarken dizi çekimleri nerede yapıldı? araştırıyor. Peki, Annemizi Saklarken dizisi nerede çekiliyor? İşte bilgiler...

Ekranların yeni dizisi Annemizi Saklarken nerede çekiliyor araştırılıyor. Peki, Annemizi Saklarken nerede çekiliyor? Annemizi Saklarkenhangi ilde ve ilçede çekiliyor? Annemizi Saklarken dizi çekimleri nerede yapıldı?

Annemizi Saklarken dizisi İstanbul'da çekilmektedir. Dizi çekimleri İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleşiyor. Dizinin nerede geçeceği henüz belli değil fakat çekimlerin İstanbul'da yapıldığı bilgisi aktarıldı.

Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar. Bu sürede Dündar'ın (Kutsi) ilgisini çeken Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

Hande Doğandemir

Kutsi

Yeşim Ceren Bozoğlu

Hatice Aslan

Ece Yaşar

Erdem Kaynarca

İncinur Sevimli

Ezgi Gör

Ezgi Tombul

Barış Taşkın

Semih Kızılkaya

Zümre Ertürk

Merve Sevin

Özgür D. Foster

Güngör Bayrak

Haberler.com - Gündem

Annemizi Saklarken, Hande Doğandemir, İstanbul, Evlilik, , Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title