Annemizi Saklarken ne zaman başlıyor? Annemizi saklarken konusu ne, oyuncuları kim? - Haberler
Haberi Paylaş

Annemizi Saklarken ne zaman başlıyor? Annemizi saklarken konusu ne, oyuncuları kim?

Annemizi Saklarken ne zaman başlıyor? Annemizi saklarken konusu ne, oyuncuları kim?

Star TV'de yayınlanmaya başlayacak olan Annemizi Saklarken dizisinin yayın tarihi belli oldu. Diziseverler, yeni diziyle ilgili detayları araştırıyor. Annemizi Saklarken ne zaman başlıyor? Annemizi saklarken konusu ne, oyuncuları kim?

Star TV'de yayınlanacağı açıklandıktan sonra fragmanları ile tanıtımları yayınlana Annemizi Saklarken dizisi için geri sayım başladı. Uzun zamandan beridir, dizinin yayın günü ve saati merak ediliyordu.Star TV'de yayınlanan fragmanlar ile Annemizi Saklarken dizisinin yayın tarihi belli odu. Peki Annemizi Saklarken ne zaman başlıyor? Annemizi saklarken konusu ne, oyuncuları kim? detaylar haberimizde.

Star TV'nin yeni dizisi Annemizi Saklarken dizisi, 8 Aralık Çarşamba günü izleyici karşısına çıkacak.

Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar. Bu sürede Dündar'ın (Kutsi) ilgisini çeken Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

Hande Doğandemir

Kutsi

Yeşim Ceren Bozoğlu

Hatice Aslan

Ece Yaşar

Erdem Kaynarca

İncinur Sevimli

Ezgi Gör

Ezgi Tombul

Barış Taşkın

Semih Kızılkaya

Zümre Ertürk

Merve Sevin

Özgür D. Foster

Güngör Bayrak

Annemizi Saklarken dizisi İstanbul'da çekilmektedir. Dizi çekimleri İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleşiyor. Dizinin nerede geçeceği henüz belli değil fakat çekimlerin İstanbul'da yapıldığı bilgisi aktarıldı.

Haberler.com - Gündem

Annemizi Saklarken, İstanbul, Evlilik, Star, Gündem, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title