Anne Çocuk Eğitim Vakfı Haberleri

Anne Çocuk Eğitim Vakfı haber, Anne Çocuk Eğitim Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 10.03.2021
"Ekranı Kapat, Kitabı Aç" Yapı Kredi Yayınları kitaplarında
Markadan yapılan açıklamaya göre, KoçSistem'in hayata geçirdiği, Yapı Kredi Yayınları'nın (YKY) "Kitap Ortağı", Anne Çocuk Eğitim Vakfı'nın (AÇEV) "Eğitim Ortağı" olduğu kurumsal sosyal sorumluluk projesi "Aile Saati" büyümeye devam ediyor.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 11.01.2021
Mersin'de 231 kişiye "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitimi" verildi
Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) iş birliğinde hayata geçirilen Baba Destek Programı'na katılan 25 kişi bilgilendirildi.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 08.12.2020
Ebeveynlerin katılımıyla dijital dünyaya 'Aile Saati' molası
KoçSistem'in Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ortaklığıyla 2019'da başlattığı sosyal sorumluluk projesi "Aile Saati"nin yeni paydaşı Yapı Kredi Yayınları oldu.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 24.11.2020
"Covid-19 Sürecinde Eğitimde Dönüşüm için Zorluklar ve Fırsatlar" webinarları başlıyor
Oturumda, Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) Erken Çocukluk Eğitimi Özel Projeler Direktörü Duygu Yaşar "Çocuk ve Ebeveyn Açısından Uzaktan Öğrenmeye Geçiş", Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) Eğitim Direktörü Arzu Atasoy "Öğretmenlerin Uzaktan Eğitim Sürecine Uyumu" ve ERG Eğitim Gözlemevi Koordinatörü Burcu Meltem Arık "Uzaktan Eğitime Erişimde Zorluklar ve Fırsatlar" başlıkları altında görüşlerini paylaşacaklar.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 11.09.2020
KoçSistem'e "Stevie"den 9 ödül
Dijital dönüşüm çözümleri sunan KoçSistem, rekabetçi ve yenilikçi iş ve pazarlama stratejisi ile dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında sayılan "Stevie Business Awards 2020"de bu yıl 9 farklı kategoride 3 altın, 2 gümüş ve 4 bronz ödülün sahibi oldu.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 17.08.2020
5. Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası 5 Eylül'de düzenlenecek
Kurumsal ve bireysel kadın yelkencilerden oluşan takımların yarışacağı 5. Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası'na başvurular başladı.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 12.08.2020
5. Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası 5 Eylül'de yapılacak
Türkiye Yelken Federasyonu himayesinde, İstanbul Yelken Kulübü'nün işbirliği ile 5 Eylül'de, İstanbul Caddebostan-Adalar parkurunda gerçekleştirilecek 5. Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası'nın kayıtları başladı.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 12.08.2020
Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası 5. Yılında Uluslararası boyut kazandı
Kurumsal ve bireysel kadın yelkencilerden oluşan takımların yarışacağı 5. Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası'na başvurular başladı.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 12.08.2020
Enpara.com'dan yeni sosyal sorumluluk projesi
Müşterileri adına TEMA Vakfı aracılığıyla iki ayrı hatıra ormanı oluşturan ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) aracılığıyla okul öncesi çocukların eğitimine katkıda bulunan Enpara.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 25.06.2020
Nurdağı'nda ihtiyaç sahibi aileler hijyen ve kırtasiye malzemesi yardımı
GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından uygulanmakta olan ÇATOM projesi kapsamında, Nurdağı'nda ihtiyaç sahibi Türk ve Suriyeli 100 aileye Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı'nın (AÇEV) desteği ile hijyen ve kırtasiye malzemelerinin bulunduğu koliler dağıtıldı.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 02.03.2020
İBB'den kadınlar günü için 22 noktada etkinlik
20 EĞİTİM VE ATÖLYE 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında İSADEM'lerde hafta boyunca, yirmi eğitim ve atölye düzenlenecek. Eğitimler, Kadının İnsan Hakları Yeni Çözümler Derneği (KİH-ÇY), Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği, Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), Habitat Derneği, Kadınlarla Dayanışma Vakfı (KADAV), Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı (TAPV) işbirliğiyle yapılacak.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 20.02.2020
Kadın Liderlik Platformu'nun beşinci zirvesi yapıldı
Beşinci Kadın Liderlik Platformu zirvesi geniş bir katılımla İstanbul'da yapıldı.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 15.01.2020
KoçSistem ve KoçDigital, 2019'da 68 ödüle layık görüldü
Ödüllerimizin dağılımı itibarıyla Customer First, Platform 360, KoçHub, Pixage ve HR Analytics gibi teknoloji ve çözümlerimizin bu yıl 16 ödülle onurlandırılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Çözümlerimiz, dijitalleşmeyi hedefleyen kurumlar için kritik iş süreçlerinin dijital platformlara taşınmasında anahtar rollere sahip. Stevie, Muse, Hermes, IDC, Felis gibi saygınlıkları ile ün yapmış ödül komitelerinin değerlendirmeleri sonucu verilen 57 ödül, KoçSistem ve KoçDigital'in dijitalleşmeyi kurumlarda değer üretimi eksenli bir değişim olarak benimsediğini kanıtlıyor. Aynı zamanda KoçSistem ve KoçDigital'in nitelikli ve geleceğe umutla bakan üretken ve uzmanlaşmış Y kuşağı ağırlıklı çalışanları için de bu tür başarıların önemli bir motivasyon kaynağı olduğunu söylemeliyim. Bu açıdan verdikleri emek ile bizlere bu anlamlı ödülleri kazandıran 1500'ü aşkın KoçSistem ve KoçDigital çalışanı arkadaşımızı tebrik etmek isterim. Çalışmalarımızı taçlandıran bu ödüller sayesinde artık çok daha iyisini başarmak için hazır olduğumuzu biliyoruz." KoçDigital'e ödül yağmuru Türkiye'nin ilk IoT Platformu "Platform 360", yerel ve global pazarlar için bu platform üzerinde tasarladığı ileri analitik ve IoT çözümleri ile Stevie'den ödüllerle döndü. KoçDigital'in Platform 360 üzerinde yazdığı gerçek zamanlı üretim yönetim sistemi bu yıl Stevie Altın Ödülü'ne layık görülürken, yine aynı platform üzerinde geliştirdiği madencilik endüstrisine yönelik analitik, IoT ve büyük veri çözümleri ise gümüş Stevie ödülünü almaya hak kazandı. KoçDigital, aynı zamanda Stevie Awards tarafından verilen Muhteşem İşverenler (Great Employers) kategorisinde "HR Analytics" çözümüyle altın ödüle layık görüldü. KoçSistem'in dijital yayıncılık uygulaması Pixage, bu yıl ödül komitelerinin dikkatinden kaçmadı. Pixage, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu ve gümrük mağazalarındaki örnek çözümleriyle "Yılın Teknik İnovasyonu" kategorisinde Stevie bronz ödülünü almaya hak kazanırken, Tofaş için hayata geçirdiği Pixage uygulamaları ile AVA Digital Awards kapsamında platinum ödüle layık görüldü. KoçSistem'in sağlıklı teknoloji kullanımına dikkati çeken sosyal sorumluluk projesi "Aile Saati", medyadaki performansı ile Felis Başarı Ödülü'ne değer görüldü. #haydikapatalım farkındalık hareketi ile başlayan, eğitim ortağı Anne Çocuk Eğitim Vakfı'nın gerçekleştirdiği anne-baba destek eğitimleri ile bir yılda 94 kurs ile 1330 ebeveyn ve onların 3-13 yaşlarındaki çocuklarına ulaşılması hedefleniyor.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 27.11.2019
Yapı Kredi'den karanlığı aydınlatan projeye destek
Banka, ana hissedarlarından Koç Holding tarafından oluşturulan "İş'te Eşitlik Bildirgesi" ve "Ülkem için Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekliyorum" projelerine katkı sağlıyor. Yapı Kredi, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması ve ev içi demokrasinin güçlenmesi adına Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ile birlikte "Babalar Değişiyor, Toplum Değişiyor" projesinde de önemli bir rol üstlendi.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 27.11.2019
Ankara'da babalara 'ilgili baba' eğitimi
Ankara'da Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ve Çankaya Belediyesi'nin ortak protokolü ile hayata geçirilen 'Baba Destek Eğitim Programı' kapsamında, 3-6 yaş çocuk sahibi babalara çocuklarıyla sağlıklı iletişim kurma eğitimi veriliyor.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 27.11.2019
Ankara'da babalara 'ilgili baba' eğitimi
Ankara'da Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ve Çankaya Belediyesi'nin ortak protokolü ile hayata geçirilen 'Baba Destek Eğitim Programı' kapsamında, 3-6 yaş çocuk sahibi babalara çocuklarıyla sağlıklı iletişim kurma eğitimi veriliyor.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 08.11.2019
KoçSistem "Aile Saati" projesi ile ebeveyn eğitimlerine başladı
Dijitalleşen bir dünyada, toplumlar için anlamlı bir geleceğin ancak ve ancak yetkin ve nitelikli nesiller tarafından inşa edileceğini vurgulayan Akarca, şunları kaydetti: "Bu nedenle çocuklarımızın bireysel gelişimini son derece önemsiyoruz. Bu gelişimin ise teknolojiyi sağlıklı kullanan ailelerde başladığını biliyoruz. 'haydikapatalım' hareketi ile başladığımız projemizle ebeveynlere her gün 19.00-20.00 saatleri arasında bir saatlik Aile Saati molası vermeye davet ettik. Şimdi ise projemizi ebeveyn eğitimleriyle yaygınlaştırıyoruz. Eğitim ortağımız Anne Çocuk Eğitim Vakfı'nın (AÇEV) Anne ve Baba Destek Programı'nda verilen eğitimlerle çocuklarda ve ebeveynlerde teknoloji kullanımı ve teknoloji bağımlılığı konularında farkındalığı yükselteceğiz.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 07.11.2019
Aile dostu belediye
Urla Belediyesi ve AÇEV(Anne Çocuk Eğitim Vakfı) arasındaki işbirliği protokolü kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar devam ediyor.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 22.10.2019
FİBA Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Murat Özyeğin getirildi
Grup, eğitim alanına öncelik vererek sosyal sorumluluk çalışmalarını Özyeğin Üniversitesi, Hüsnü M. Özyeğin Vakfı ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) desteği ile sürdürüyor.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 28.09.2019
Başkan İmamoğlu: "istanbul'un çocuklarını eşitleme sözümüzü tutuyoruz"
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "150 Mahalleye 150 Kreş" sloganıyla başlatılan, "Yuvamız İstanbul" projesini tanıttı.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı - 09.09.2019
Edenred Türkiye Kadın Yelken Takımı'ndan ikincilik başarısı
Ticket Restaurant markası ile dünyada yemek çeklerinin kurucusu Edenred'in kadın çalışanlarından oluşan ekip, sosyal sorumluluk projelerine destek olmak ve farkındalık yaratmak için yarıştı. Yarıştan elde edilen gelirin büyük bir kısmı Anne Çocuk Eğitim Vakfı'na (AÇEV) bağışlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Anne Çocuk Eğitim Vakfı Haberleri | Anne Çocuk Eğitim Vakfı Haber - Haberler - Anne Çocuk Eğitim Vakfı haberleri, son dakika anne çocuk eğitim vakfı haber ve gelişmeleri burada. 'Baba Buluşmaları' programı tamamlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 02:39:29. #1.15#
title