Ankara'da kavgaya karışan polis hakkında işlem yapıldı

Ankara'da kavgaya karışan polis hakkında işlem yapıldı

Ankara Emniyet Müdürlüğü, bekçilerin alkollü bir vatandaşı darp ettiği yönündeki iddialarla ilgili açıklamada bulundu. Çarşı ve mahalle bekçilerinin olaya müdahalede bulunmadığını belirten Emniyet, sarhoş olduğu ileri sürülen kişiyi darp eden polis memuru hakkında işlem başlatıldığını açıkladı.

19.02.2020 16:46 | Son Güncelleme: 19.02.2020 21:51
Ankara'da kavgaya karışan polis hakkında işlem yapıldı

Ankara'nın Yenimahalle ilçesi Kaletepe Mahallesi'nde alkollü olduğu ileri sürülen bir kişi darbedilirken çekilen görüntüler, sosyal medyada yer aldı. Görüntüde söz konusu kişiyi dövenlerin bekçi olduğu ileri sürüldü. Ancak yazılı açıklama yapan Ankara Emniyet Müdürlüğü, olaya karışan kişilerden birisinin o sırada izinli olan polis memuru ile site güvenlik görevlisi olduğunu duyurdu.

ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN AÇIKLAMA GELDİ

Olayın 18 Şubat 2020 tarihinde saat 00.45 sıralarında meydana geldiği belirtilerek şöyle denildi:

"Kaletepe Mahallesi'nde taziye evinin bulunduğu siteye gelerek rahatsızlık veren şahıslar ile taziye sahipleri ve site güvenlik görevlileri arasında arbede yaşanmıştır. Yapılan araştırma neticesi paylaşılan görüntülerdeki şahıslardan birinin dedesinin cenazesi nedeniyle taziye evinde olan ve izinli bulunan polis memuru, diğerinin ise site güvenlik görevlisi olduğu anlaşılmıştır. Çarşı ve mahalle bekçilerimizin olaya müdahalesi bulunmamaktadır. Olaya karıştığı tespit edilen polis memuru hakkında gerekli işlemler başlatılmıştır."

Ankara'da kavgaya karışan polis hakkında işlem yapıldı

Kaynak: DHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title