ALTAN ERKEKLİ HABERLERİ

Altan Erkekli haber, Altan Erkekli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Altan Erkekli

Altan Erkekli

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 18.11.1955 - ...

Altan Erkekli Kimdir ?

Reşit Altan Erkekli, 18 Kasım 1955, İstanbul, Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusudur. Lise eğitimini Kadıköy Maarif Koleji'nde aldı. Lise döneminde tiyatroyla ilgilenmeye başlayan Erkekli, karşılaştığı zorluklar sebebiyle tiyatrodan vazgeçip inşaat mühendisi olmaya karar verdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Altan Erkekli - 17.01.2021
16 Ocak 2021 Haberleri
16 Ocak 2021 Manşet Haberleri.
Altan Erkekli - 04.05.2020
"Hababam Sınıfı: Yaz Oyunları" 20 Kasım'da vizyona girecek
Eğlenceli sahneleriyle komediseverleri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen filmde, aralarında Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Yusuf Çim, Fırat Albayram, Hakan Meriçliler ve Öykü Çelik'in bulunduğu birçok ünlü isim rol alıyor.
Altan Erkekli - 09.03.2020
"Hababam Sınıfı Yaz Oyunları" filmi, 3 Nisan'da vizyona girecek
Eğlenceli sahneleriyle komediseverleri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen filmde, Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Yusuf Çim, Fırat Albayram, Hakan Meriçliler ve Öykü Çelik gibi ünlü isimler rol aldı.
Altan Erkekli - 13.02.2020
Bu hafta 10 film vizyona girecek
"Ağır Romantik" Onur Tuna, Tuvana Türkay, Altan Erkekli, Durul Bazan, Sermiyan Midyat, Semra Dinçer, Gazanfer Ündüz ve Servet Pandur'un başrollerinde oynadığı "Ağır Romantik" adlı filmi Deniz Denizciler yönetti.
Altan Erkekli - 18.01.2020
"Hababam Sınıfı : Yaz Oyunları"nın ilk tanıtımı yayınlandı
"Hababam Sınıfı Yaz Oyunları"nın kadrosunda Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Yusuf Çim, Fırat Albayram, Hakan Meriçliler, Giray Altınok, Deniz Akkaya, Öykü Çelik, Chloe Loughnan, Mert Denizmen, Reyhan Ulu Ekinci, Doğan Akdoğan, Baran Bayraktar yer alıyor.
Altan Erkekli - 17.01.2020
TRT'den Milli Mücadele dizisi: "Ya İstiklal ya Ölüm"
Çekimleri 16 Ocak'ta başlayan dizinin oyuncu kadrosunda ise İlker Kızmaz, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Dolunay Soysert, Osman Sonant, Alina Boz, Hilmicem İntepe, Rıza Kocaoğlu, Umut Karadağ, Ushan Çakır, Altan Erkekli, Mehmet Özgür gibi isimler yer alıyor.
Altan Erkekli - 03.12.2019
Mardin'de "3. Aralıksız Kültür, Sanat, Edebiyat Günleri"
Gençlerin istediği isimleri Aralıksız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri davet ettiklerini ifade eden Yaman, şöyle devam etti: "Gençlere soruyoruz. Kiminle sohbet etmek istersiniz, kim gelsin, kiminle görüşmek istersiniz diye. Gençler bu isimleri belirliyor. Yazar ve edebiyatçı Bekir Develi, mutasavvıf ve müzisyen Ömer Tuğrul İnançer, sinema sanatçısı Altan Erkekli, TV sunucusu Pelin Çift, spor yorumcusu Murat Murathanoğlu gibi önemli isimler.
Altan Erkekli - 01.11.2019
Kasım'da Beylikdüzü'nde kültür sanat bir başka
Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM) zengin etkinlik takvimiyle Kasım ayı boyunca tiyatro gösterileri, konserler ve kültürel aktivitelerle sanatın tüm renklerini sanatseverlerle buluşturuyor.Tiyatro ve müzik alanında pek çok ünlü ismi ve oyunu Beylikdüzü ile buluşturacak olan BAKSM aynı zamanda çeşitli atölye ve tiyatrolarla çocuklar için de çeşitli sanat etkinliklerine ev sahipliği yapacak. BAKSM TİYATRO DÜNYASININ SEVİLEN İSİMLERİNİ AĞIRLIYOR BAKSM Beylikdüzü Sahnesi'nde, Kasım ayı boyunca tiyatronun önemli isimlerine ve sevilen oyunlara ev sahipliği yapacak. Kasım ayının ilk etkinliği olan Mahşer-i Cümbüş, izleyicilerini güldürmeye hazırlanırken Usta oyuncu Altan Erkekli'nin kendi yaşam hikâyelerini anlattığı 'Şifa Niyetine' oyunu ile izleyenler müziğe de doyacak.
Altan Erkekli - 06.10.2019
GRAFİKLİ- İstanbul'da haftalık kültür sanat etkinlikleri
Türk pop müziğin sevilen seslerinden Mirkelam, 11 Ekim'de Moda Kayıkhane Sahnesi'nde konser verirken, Beykoz Belediyesi'nin 2019-2020 kültür sanat sezonu da 11 Ekim'de Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde başlayacak. Bu kapsamda usta oyuncu Altan Erkekli ve Veysel Diker'in sahne alacağı "Şifa Niyetine" oyununun gösterimi yapılacak ve "Türk Valsleri" konserinde şef-solist Cihat Aşkın ile solist Dilek Türkan sahne alacak.
Altan Erkekli - 03.10.2019
Tarık ünlüoğlu için düzenlenen cenaze töreni havadan görüntülendi)
Ali AKSOYER- Harun UYANIK - İSTANBUL DHA  Salı günü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu, Levent Afet Yolal Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.  Sabah saatlerinde Büyük Sahne - Artı Sahne'de düzenlenen törenin ardından usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun cenazesi Levent Afet Yolal Camisine götürüldü. Ünlüoğlu'nun cenaze törenine Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Eski Genelkurmay Bakanı İlker Başbuğ, ailesi, dostları ve çok sayıda oyuncu katıldı. Törene katılanlar Tarık Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan'a taziyelerini iletti.    "ACIM ÇOK BÜYÜK" Ünlüoğlu'nun hayat arkadaşı Gülenay Kalkan, "Acım çok büyük. Biliyorum bütün Türkiye'nin de çok büyük. Ben böyle bir eşe sahip olduğum için gerçekten çok mutlu oldum. Çok güzel bir hayat yaşattı bana. Kocamdı, hocamdı, sevgilimdi, babamdı. Ama en önemlisi çocuğumdu benim. Canımın içinden can gitti, huzurla gitsin" dedi.    "EKMEĞİ BÖLÜŞTÜĞÜM KARDEŞİMİ SONSUZLUĞA UĞURLUYORUZ"  Oyuncu arkadaşları hayatını kaybeden Tarık Ünlüoğlu'nu anlattı. Altan Erkekli, "1981 yılında tiyatroda başlayan dostluğumuz bu cami avlusunda noktalanıyor.
Altan Erkekli - 03.10.2019
Tarık ünlüoğlu son yolculuğu'na uğurlanıyor (1)
İSTANBUL DHA  Salı günü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu, Levent Afet Yolal Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.  Sabah saatlerinde Büyük Sahne - Artı Sahne'de düzenlenen törenin ardından usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun cenazesi Levent Afet Yolal Camisine götürüldü. Ünlüoğlu'nun cenaze törenine Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Eski Genelkurmay Bakanı İlker Başbuğ, ailesi, dostları ve çok sayıda oyuncu katıldı. Törene katılanlar Tarık Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan'a taziyelerini iletti.    "ACIM ÇOK BÜYÜK" Ünlüoğlu'nun hayat arkadaşı Gülenay Kalkan, "Acım çok büyük. Biliyorum bütün Türkiye'nin de çok büyük. Ben böyle bir eşe sahip olduğum için gerçekten çok mutlu oldum. Çok güzel bir hayat yaşattı bana. Kocamdı, hocamdı, sevgilimdi, babamdı. Ama en önemlisi çocuğumdu benim. Canımın içinden can gitti, huzurla gitsin" dedi.    "EKMEĞİ BÖLÜŞTÜĞÜM KARDEŞİMİ SONSUZLUĞA UĞURLUYORUZ"  Oyuncu arkadaşları hayatını kaybeden Tarık Ünlüoğlu'nu anlattı. Altan Erkekli, "1981 yılında tiyatroda başlayan dostluğumuz bu cami avlusunda noktalanıyor.
Altan Erkekli - 03.10.2019
Tarık ünlüoğlu son yolculuğuna uğurlandı
İSTANBUL DHA  Salı günü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu, Levent Afet Yolal Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.  Sabah saatlerinde Büyük Sahne - Artı Sahne'de düzenlenen törenin ardından usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun cenazesi Levent Afet Yolal Camisine götürüldü. Ünlüoğlu'nun cenaze törenine Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Eski Genelkurmay Bakanı İlker Başbuğ, ailesi, dostları ve çok sayıda oyuncu katıldı. Törene katılanlar Tarık Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan'a taziyelerini iletti.  "ACIM ÇOK BÜYÜK" Ünlüoğlu'nun hayat arkadaşı Gülenay Kalkan, "Acım çok büyük. Biliyorum bütün Türkiye'nin de çok büyük. Ben böyle bir eşe sahip olduğum için gerçekten çok mutlu oldum. Çok güzel bir hayat yaşattı bana. Kocamdı, hocamdı, sevgilimdi, babamdı. Ama en önemlisi çocuğumdu benim. Canımın içinden can gitti, huzurla gitsin" dedi.  "EKMEĞİ BÖLÜŞTÜĞÜM KARDEŞİMİ SONSUZLUĞA UĞURLUYORUZ"  Oyuncu arkadaşları hayatını kaybeden Tarık Ünlüoğlu'nu anlattı. Altan Erkekli, "1981 yılında tiyatroda başlayan dostluğumuz bu cami avlusunda noktalanıyor.
Altan Erkekli - 03.10.2019
Tarık ünlüoğlu için tören düzenlendi
USTA oyuncu Tarık Ünlüoğlu bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Ölümü ile sanat dünyasını yasa boğan ünlü oyuncu için Mecidiyeköy Büyük Sahne - Artı Sahne'de anma töreni düzenlendi. Törende konuşan Ünlüoğlu'nun sanatçı arkadaşları gözyaşlarına boğuldu.  Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören Tarık Ünlüoğlu Salı günü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Usta oyuncu için Artı Sahne'de tören düzenlendi. Törene Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Selçuk Yöntem, Mehmet Aslantuğ, Altan Erkekli, Tamer Karadağlı, Ata Demirer'in aralarında olduğu sanatçılar, Tarık Ünlüoğlu'nun ailesi, sevenleri ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Altan Erkekli Haberleri | Altan Erkekli Kimdir - Haberler - Altan Erkekli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Altan Erkekli kimdir, hayatı ve biyografisi. 16 Ocak 2021 Haberleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.1.2021 10:41:09. #1.14#
title