Maske takma zorunluluğuna uymayan Bennu Gerede: Yasaksa ceza kessinler

Maske takma zorunluluğuna uymayan Bennu Gerede: Yasaksa ceza kessinler

Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Bennu Gerede, koronavirüs tedbirleri kapsamında getirilen maske takma zorunluluğunu hiçe saydı. Açık havada maske takmanın yanlış olduğunu savunan Gerede "Yasaksa ceza kessinler o zaman" dedi.

03.06.2020 10:01 | Son Güncelleme: 03.06.2020 11:06

Oyuncu Bennu Gerede önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Alışveriş merkezinin içinde maske takarak alışveriş yapan Gerede, açık havaya çıktığında maskesini çıkartarak kurallarını hiçe saydı.

"MASKESİZ DURMAK YASAKSA CEZA KESSİNLER"

Koronavirüs salgının yayılmasını önlemek amacıyla alınan tedbirler kapsamında maske takma zorunluluğu getirildi. AVM'de maskesini takıp alışverişini yapan Gerede, AVM'den çıkar çıkmaz maskesini çıkardı. Konu hakkında konuşan Gerede, "Dışarıda maske takmayı çok sağlıklı bulmuyorum. Dışarıda oksijen var. Yasaksa ceza kessinler o zaman. Dışarıda takmak istemiyorum. AVM'lerde takıyorum sadece" dedi.

Alışveriş yapmaya çıkan Bennu Gerede, maske takma zorunluluğuna uymadı
Maske takma zorunluluğuna uymayan Bennu Gerede: Yasaksa ceza kessinler

Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları (26)
XXL: o zaman her cezanın maddi tarifesi olsun , hani parasını verip av yapmak gibi. isteyen istediğini yapsın caydırıcılık parası olmayanamı. . . . . terbiyesiz
EFE KAAN ÇALIŞKAN: ne demiş hande ya ya
SAĞLIKÇI: inşallah başkalarına zarar vermez de ne edersen kendine edersin, kovid olursan hastaneye koşma milleti de tedbirsizliğin yüzünden yorma.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title