Aleyna Tilki'nin İşte Bu Benim Masalım dizisinden kazandığı para belli oldu

Aleyna Tilki'nin İşte Bu Benim Masalım dizisinden kazandığı para belli oldu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Cemal Can Canseven ile Exxen'de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisinde başrol oynayan Aleyna Tilki'nin 8 bölüm için 2 milyon TL aldığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde ilk İngilizce şarkısını çıkaran genç popçu Aleyna Tilki, bir süredir Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen'de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisinde başrol oynuyor. Tilki'nin 8 bölümlük proje için aldığı ücret ise dudak uçuklattı.

2 MİLYON TL KAZANDI

TV100'de yer alan habere göre, bölüm başı 250 bin TL alan Aleyna Tilki, dizinin 8 bölümü için 2 milyon TL kazandı. Tilki'nin Cemal Can Canseven ile başrol oynadığı dizi IMDb platformunda 10 üzerinden 1.7 puan alarak Türk dizi tarihinin en düşük puan alan dizisi oldu.

Aleyna Tilki'nin İşte Bu Benim Masalım dizisinde kazandığı paraya belli oldu
Aleyna Tilki'nin İşte Bu Benim Masalım dizisinden kazandığı para belli oldu
Haber Yorumları (32)
MERT ÖREN: Tiyatro ve sinema dizi geçmişleri olmayan adamlara iki milyon lira vererek proje oluştur. Acun bu değirmenin suyu nereden geliyor hala merak ediyorum. Aklıma kötü şeyler geliyor.
BAZLAMA: Bir tarafta borçtan dertten cinnet getiren adamlar , bir tarafta kolay parayı gözümüze gözümüze sokan gençliği bu hayata özendiren media furyası, Allah garibana yardım etsin zaten garibanın işçinin emeklinin Allah''tan başka kimsesi yok.
MESUT EREN: Ses yok ruh yok sanatçı değil oyunculuk ne alaka kardeşim bide aldığı paraya bakarmısınız
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title