Alev Alev yeni bölüm fragmanı! Alev Alev 25. bölüm fragmanı izle! Alev Alev 24. bölüm izle

Alev Alev yeni bölüm fragmanı! Alev Alev 25. bölüm fragmanı izle! Alev Alev 24. bölüm izle

Alev Alev yeni bölüm fragmanı! Alev Alev 25. bölüm fragmanı izle! Alev Alev 24. bölüm izle
Haberler.com - Haberler | Gündem

Alev Alev yeni bölüm fragmanı! Alev Alev 25. bölüm fragmanı izle! Alev Alev dizisinin 24. bölümü ardından Alev Alev 25. bölüm fragmanı da yayınlandı. SHOW TV'de yayınlanan Alev Alev 25. bölüm fragmanı izle! Alev Alev son bölüm özeti! Alev Alev yeni bölümde neler olacak? SHOW TV Alev Alev yeni bölüm fragmanı izle! Alev Alev 24. bölüm izle

Alev Alev 24. bölüm full izle! Alev Alev 24. bölüm tamamı izle! SHOW TV ekranların sevilen dizisi Alev Alev 24. bölüm seyret! Alev Alev 24. bölüm tek parça izle! Alev Alev 24. bölüm tamamı izle! Alev Alev 22. son bölüm fragmanı izle.

ALEV ALEV 24. bölüm FULL İZLE!

Alev Alev dizisi SHOW TV ekranlarında 24. bölümüyle yayınlandı. Dizi severler heyecan dolu 24. bölümün ardından şimdi de Alev Alev 25. bölüm için araştırmalarına başladılar. Alev Alev 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Alev Alev 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Alev Alev 25. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz...

ALEV ALEV 25. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

ALEV ALEV 24. BÖLÜMDE NE YAŞANDI?

İşlediği tüm suçları İskender'e yüklemeye çalışan Çelebi'nin önüne sürpriz engeller çıkarken, hapisten çıkma umutları da tükenir. Rüya Çiçek'e küsmüş olmasına rağmen başını beladan kurtarmak için kolları sıvarken Çiçek, İskender'i Bülent cinayetinden kurtarmak için, hayatını alt üst edecek riskli bir karar verir. Rüya'nın İzmir'e gitme kararı sonrası, Ömer Rüya'yı kaybetme korkusunu ilk kez bu kadar derinden yaşar ve onu kaybetmemek için gözünü karartır. Umudunu yitirmiş Çelebi, Cemre ve Ozan için kötü bir son hazırlarken, kendisinin de son durağa geldiğini anlamıştır.

ALEV ALEV 24. BÖLÜM İZLE

Alev Alev 24. bölüm izlemek için tıklayınız!

ALEV ALEV DİZİSİNİN KONUSU

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek… Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi'nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir.

Alexandre Laurent'nin yönettiği TV dizisi "BAZAR DE LA CHARITE" ve orijinal hikayesinden uyarlanmıştır.

OYUNCULAR

• Cemre: Demet Evgar

• Çiçek: Hazar Ergüçlü

• Rüya: Dilan Çiçek Deniz

• Çelebi: Cem Bender

• Ozan: Berkay Ateş

• Ömer: Cihangir Ceyhan

• İskender: Berker Güven

• Ali: Toprakcan Adıgüzel

• Bülent: Cem Sürgit

• Korkut: Yiğit Sertdemir

• Tomris: Zuhal Olcay

• Hanım: Veda Yurtsever

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title